Stilo - doljnje plastike zaštite motora

Autor aquarius017, 30 Travanj 2014, 09:12:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

aquarius017

Riješio sam uzeti zaštite motora, jer ih trenutno nemam, a siguran sam da će dobro doći da zaštite motor, prvenstveno radi zaštite alternatora i remenja od kiše i prašine.

Uzeo sam donju zaštitu (200kn):


Probao sam ga sam namontirati, ali ne ide: točno naliježe na rupe za Å¡arafe ispod branika (prednji dio), ali stražnji dio nisam skužio gdje se pričvrsti. Probat ću danas joÅ¡ jednom - ako netko ima kakav savjet, bilježim se sa Å¡tovanjem  :)

Uzeo bih još i zaštitu desne strane motora (alternator, remenje...) samo ne znam točno kako izgleda. To bi trebao biti jedan od ova dva:
Sl.1 (90kn):


Sl.2 (90kn):


Pitanje: koja je "desna" zaštita?

cupavica lorena

gornja slika je desna,donja slika je lijeva,donja ti se drzi na lijevoj i desnoj,tako da trebas obje da bi stavio donju
ako nemate hobi,kupite fiat

aquarius017

Zahvaljujem, sad mi je jasno da ne mogu zavidati donju bez ovih bočnih, ništa, kupiću i ove bočne i gotovo

sent from my HTC


prci9999

kupio sam zastitnu plastiku ali nemam šarafe-kopče(žabice) ili kako vec za njih,di ih mogu nać

lik-bj

Citat: prci9999  u 02 Siječanj 2015, 18:31:55
Lik-bj imas u oglasima,tomass ih prodaje od kojeg sam i ja kupio prije pola godine,al ih tek sad isao montirati i skontam da nemam tih Å¡arafa
ta središnja se šarafa za ove bočne ili?
a to vragove imaš za kupit u auto dijelovima

sime

Gdje si kupio ove plastike po ovim cijenama?

dgudan

Citat: sime  u 15 Srpanj 2016, 21:45:44
Gdje si kupio ove plastike po ovim cijenama?
Imao klubski kolega "tomass" i to više komada...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

Kreator

Ako su nekome potrebne plastike za zaštitu motora, bočne, lijeva, desna, centralna kupio sam prije mjesec dana OVDJE http://www.edijelovi.hr/index.php/autodijelovi.html?dir=asc&limit=40&mode=list&order=name