Fiat Bravo, problem za zadnjim loncem

Autor Sk Davor, 24 Kolovoz 2015, 23:29:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sk Davor

Pozdrav svima

Ljudi trebam neciju pomoc. Stavio sam sportski zadnji lonac fk automotive i policajac me zaustavi i kaze da moram to atestirati. Zvao sam cvh i treba, ali trebam imati homologizacijski papir od lonca da oni mogu njega atestirati, tako vele. A problem je sta ja nemam taj papir, a njima se neda traziti. Pa ako neko ima papir od fk automotive od bilo kojeg lonca da mi posalje, uslika bilo sta. Hica mi je, hvala!

Stilo M

Jesi potrazio na njihovim stranicama na netu?
Mada,ako ne bruji jako auspuh i ako nije sad neki divlji nastavak da izgleda ko top,nebi te smio nitko nista pitat..
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Sk Davor

Trazio sam, ali to je 7,8 god star lonac.

E to je problem, izgleda kao top, a sa prigusivacem se cuje normalno, nije glasan.

Meni treba od bilo kojeg, onda bi ja sam prepravio kako meni pase i isprintao.

topolino

Ili si bas zapeo za oko panduru ili ti sluh nije bas najbolji. Uglavnom, ako nemas nekakav homologacijski papir za tu haubicu skini je i prodaj. Ja sam imao lonac koji je bio homologiran za grupu N i nitko nije nista pitao jer je bio tisi od serijala starijih alfi :D
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

tomozuki

Dobro ti govori topolino, prosljedi dalje problem i uzmi si neki koji ne izgleda toliko divlje..kasnije lako izvadis priguse da se malo cuje
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Sk Davor

Nasao sam od njemackog tuv-a certifikat, ali nije taj serijski broj na njemu. Probat cu ih *** ide ide ne ne. Svejefno su mi rekli da skinem sa interneta i nije bitno na kojem je jeziku

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Sk Davor