Peglanje blatobrana

Autor danci1993, 24 Lipanj 2016, 16:43:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

danci1993

jel se moze napravit neka kucna varijanta peglanja blatobrana, stavio sam distance iza i kad sjedne 2 ljudi zapinje guma za blatobran, podignuo bi onaj L lim iznutra ali neznam kako, bojim se da boja ne pukne...
jel ima itko kakvih iskustva ili dobar prijedlog ?

Stilo M

Stavi manje distance :D
Mozes lagano gumenim cekicem lupkat a imas i stroj za to
Neki su cak i polugom napeli pa krenli lagano autom pa je pigalo blatobran
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

danci1993

a nebi isao na manje distance, prvo bi probao ovu metodu...
lupko bi ja al se bojim ako farba pukne, isto tako i za ovu soluciju sa polugom, hvala na savjetu, ako nebude nista pametnije probat cemo to, sad je pakleno vani pa je sve vise rastezljivije tako da bi mogla prica drzat vodu a da nebude posljedica...

DinoG

Imas fore sa sipkom, sa telefonskim imenikom, gumeni cekic, ti strojevi za peglanje, ali koju god metodu koristio imas jako velike sance da pukne lak

danci1993

Citat: DinoG  u 24 Lipanj 2016, 18:04:17
Imas fore sa sipkom, sa telefonskim imenikom, gumeni cekic, ti strojevi za peglanje, ali koju god metodu koristio imas jako velike sance da pukne lak
jesi ti sebi peglo ?

DinoG

Da. Htjeo sam sva 4, puko mi lak na prvom i provrtio navoj na stroju za peglanje na drugom i odustao

danci1993

#6
kakav je to stroj ?

DinoG

Onaj sto nasarafis na glavcinu sto ima da tako kazem ruku s gumenim kotacem na kraju. Kako vrtis navoj tako ta ruka izlazi prema van i vrtis lijevo desno i tako peglas.

danci1993


DinoG


crev1986

Stari disk , auto dizalica na njoj valjak i lagano pigas i ne trgas boju isprobano ima decko u Sisku to sam si je napravio

danci1993

puno bi mi pomoglo da imas sliku....

DinoG


crev1986

Kad bi imao sve to na hrpi skuzio bi sam i naravio bi ( nemam slike jbga ) tako je i on napravio!

Stavis drugi disk umjesto svog da mozes okretat, dizalicu zavaris ili zasarafis na disk, a valjak slozis tako da ti ide po blatobranu , lagano okreces , vrtis dizalicu i lagano piga lim ! ( ali moras se zezat s tim da si ustelas da ide jednako po blatobranu )

DinoG

Pa to je skoro isto ko ovo sto ja imam. Gumeni valjak sto ide po rubu