Peglanje blatobrana

Autor danci1993, 24 Lipanj 2016, 16:43:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilo M

Meni na Stilu na originalnim felgama 17"  5 kraka  i 15mm distancama nista ne struze
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

danci1993


draĹžen.os


Stilo M

Citat: danci1993  u 24 Lipanj 2016, 20:30:10
ja imam 20 mm ;)
Zaboravi onda na bilo kakvo peglanje,jer kod jaceg skoka ce ti zapet na spoju branika i blatobrana a to nemozes popeglat
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

crev1986

Slicno je tome samo sto je kod ovog s dizalicom napravljeno

Tono92

Bolje nemoj nista radit jer ce bit belaja , a ako ti nedaj boze pukne lak to ce ti onda bit jos veci trosak a to ti netreba .......

RaÄ'e nekom platis to da ti napravi pa ako on zezne pa mu pukne lak onda nek ga on i ofarba o svom trosku

Poslano sa mog HTC Desire 601 koristeći Tapatalk


DinoG

Zato nitko ne pegla blatobrane za pare jer su svi svjesni da lak puca, a i ako ce ti netko ispeglat prvo sto ce te upozoriti je da postoji sanca da pukne lak i u startu se ograditi od ikakve nadoknade stete. Bar ja nisam naisao na nikog takvog

Tono92

Citat: DinoG  u 25 Lipanj 2016, 10:03:57
Zato nitko ne pegla blatobrane za pare jer su svi svjesni da lak puca, a i ako ce ti netko ispeglat prvo sto ce te upozoriti je da postoji sanca da pukne lak i u startu se ograditi od ikakve nadoknade stete. Bar ja nisam naisao na nikog takvog
To je isto kao sa popiganom felgom , moguce je da ti vulkanizer nemoze garantirat da ce ju ispravit ali zato moze napravit jos gore nego kaj je bilo

DinoG

U tom slucaju promjenis vulkanizera ;)

Normalno da ti nitko nece garantirati da nece lak puknuti jer ti to ne moze nitko garantirati.

Znam troje ljudi koji su peglali rubove na Puntu, cetvero sa mnom i od nas 4 nama troje je puknuo lak. Znaci moze se, ali je mala sanca

Tono92

To svakako :)

Ja to bas i nebi radio , raÄ'e staviÅ¡ manje distancere i problem rijeÅ¡en, pogotovo ako bi isao to sve ispravljat  a limariju sam radio 2puta i nikad viÅ¡e u životu jer to je najgadniji posao i nikad nece bit onak kak je bilo :)

Poslano sa mog HTC Desire 601 koristeći Tapatalk


Michael

Mislim da Gabrek tuning ima u ponudi peglanje blatobrana. Radio je jednom od kolega na BMW forumu i proslo je sve bez ikakvih problema. Probaj ih kontaktirati i saznati sve sto te zanima.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)