Brisači

Autor Dr.Grande, 25 Listopad 2016, 19:40:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Tooutman

Ja kak imam svoj Bravo imam AeroTwin od Boscha i rade odlicno. Neznam koliko stari, uredno brišu ovih godinu dana. Jedino što znaju tu ti tam se čuti. Uglavnom nabavio nove iste A187S samo se čeka proljeće da se namontiraju skup s zadnjim. A to je Valeo Silencio X-trim.

Za Bravu se koriste neki s KTC-a, nisu MI3 nek Eurotec ili kako već. Prvi put dok kupil su bili odlicni sigurno bili gore 2 godine. Drugi put dok kupio iste mi nekak poceli prije škripat, tako da sada na Bravu ide MI3 da se proba ako se tak hvale, naravno za to koliko koštaju.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

danci1993

ajde malo da dignem temu, trebam sad kupit neke brisace, opet me vuku ti MI3, jel imam kakvih daljnjih iskustva sa njima i sta jos pogledat do nekakvih 100kn

Michael

Frend je kupio MI3 brisače prošle godine za Golf MK4 prije zimske sezone, prodao auto s njima. Vrlo je zadovoljan s njima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

dinko1981

Meni ti mi3 brisaci sad ulaze u 3. jesen/zimu i jos ne preskacu niti skripe ali pomalo mrljaju, uglavnom nemam sta razmisljat.

danci1993

Znaci preporuke za njih, imate obicne ili aero ?

dinko1981


Dr.Grande

Ja te MI3 aero i to onaj noviji model koji ima ljepše pakovanje i tanju kopču za ruku brisača nigdje ne mogu pronaći. KTC i Kaufland većinom imaju stariji model ili im nedostaje veličina...

Moj se MI3 od prošle godine još uvijek drži iako nije savršen, služi svrsi.

Tooutman

Evo i ja kupio te MI3 aero za Bravu od starog buduci da ih pohvalili na forumu. Na prvo djeluju stvarno dobro. Sad cemo vidjet. Ovo je ocito stariji model jer ima vecu kopcu nek tipa Emtec koji bio prije gore.


Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

dinko1981

Citat: Dr.Grande  u 19 Rujan 2017, 18:56:57
Ja te MI3 aero i to onaj noviji model koji ima ljepše pakovanje i tanju kopču za ruku brisača nigdje ne mogu pronaći. KTC i Kaufland većinom imaju stariji model ili im nedostaje veličina...

Moj se MI3 od prošle godine još uvijek drži iako nije savršen, služi svrsi.

Interspar, bilo ih je i na ininim benzinskama ali su bili duplo skuplji

Tooutman

Potvrdjeno ima interspar. Bio u Areni centru. Cijena je 5 kn skuplje nek u Kauflandu ali tamo oni stariji. A i evo nije bilo 48 cm sto trebalo za Bravu.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

topolino

Ja ih uzeo jucer u kauflandu i promjenio ruke brisaca. Na spricajku brisu ok, sada cekam ponovo jacu kisu da vidim kakvi su u voznji. Meni idu 510/450 no 450 nije bilo pa uzeo predzadnji 480, ostalih dimenzija ima na izvoz.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Dr.Grande

Ajd morat ću provjerit u Intersparu u Osijeku jer taman putujem tamo, ovdje u VŽ običnih Sparova kolko hoćeš, a Interspar 0 bodova.

Mike20

Moji Valeo su počeli strugati na hladno nakon 4 godine. Misim da ću uzeti Bosch, 235kn par redovna cijena 600mm+450mm

gandi

Tvoji su jos sobro izdrzali. 4 puta dulje od mojih na alfi. Isto valeo

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

dinko1981

To i je problem, dati 200+ kn pa da riknu za jednu godinu.