Autolimar i autolakirer u Zagrebu

Autor eLaCiD, 02 Srpanj 2017, 20:23:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

eLaCiD

Jel može ko preporučit nekog auto limara u Zagrebu.
Ovaj blatobran i nije neki  problem za promijenit ali izgleda da je dobila geometrija u ravnini veznog lima za  pa  bi to trebalo izvuć natrag.





098  38 77 11
elacid@net.hr

eLaCiD

#1
Sve sreÄ'eno... samo da zahvalim svima koji su pomogli savjetom u ovih gotovo mjesec dana.... u svakom slučaju viÅ¡e nego evidentna potvrda funkcije foruma, a i Å¡ire  :smile:
Nakon svega svi smo  uzeli po bombonu raziÅ¡li smo se kućama sa osmijehom na licu sretni i zadovoljni  :DD:
098  38 77 11
elacid@net.hr

eLaCiD

Jal ima tko preporuku za limara i autolakirera u Zagrebu. Trebam sređivanje kompletne karoserije na Fiat Puntu Mk1.
098  38 77 11
elacid@net.hr

Mike20

Jel imaš neki dojam o cijeni ako treba rješavati hrđu i komplet lakiranje?
Cifra ti premašuje bar 2-3 puta vrijednost auta

eLaCiD

Imam dojam o cijeni naravno. Kaj se tiče hrđe gotovo da je i nema. nešto malo boje hrđe na rubu jednog stražnjeg blatobrana. To nije problem. Jedan prednji blatobran dolazi novi. Karoserija je više boljka sitnih udbina (Punto poznat po tome) Htio bi auto pripremiti za oldtajmera (98 godište je sa 500 tkm pređenih kod mene) . Uvijek je na vrijeme servisiran i održavan. Kao što rekoh cijena nije problem jer ne gledam na to kolika je vrijednost auta već ga želim srediti za sebe
098  38 77 11
elacid@net.hr

eLaCiD

098  38 77 11
elacid@net.hr

Tihich

Izgleda da ti nitko ne može preporučit nekog dobrog u Zg  :neznam:

alister

AUTOLIMARIJA I LAKIRNICA Vidović - meni su oni bili ok

eLaCiD

Eto ipak netko  :85565: .Hvala ZA info. Pokušat ću kod njih.
098  38 77 11
elacid@net.hr