ÄŒime reanimirati tkaninu/tapacirung vrata /STILO

Autor Kreator, 18 Kolovoz 2017, 20:57:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Kreator

Dobra večer.
imam Stila i malo mi smeta što je tkanina koja se nalazi na unutrašnjosti vrata vozila nekako izbljedila. Nije problem u prljavštini nego me zanima postojili nekakav sprej kao za lim, tako i za tkaninu da se pošprica pa da dobije onu tamniju boju.
Kužite ?

Ne znam jesam li dobro objasnio, ali to je to, otprilike.

AntonioK


Kreator

A ne znam. Gledao sam na You tube kanalima kako to rade s presvlačenjem i to nije baš jeftino jer je kompliciran posao.

Ovo vozilo mislim ganjati još dvije godine maksimalno pa mi je to još jedan dosta veliki trošak.

Tom

Imaš Meguiars ili tak nekak... nešto... Imao sam to prije nekoliko godina...
Bila je u pakiranju kao tekućina za čišćenje stakla. Kupio sam je u Zagrebu, Branimirova, od Borongaja prema Dubravi, na semaforu kod benzinske OMW skrene se u lijevo i onda je auto praona s lijeve strane, Partes ili Autopartes. Tada je bila relativno skupa.
Ne radi čuda, ali osvježi tkaninu. Kad našpricaš ona se zapjeni i samo je spužvom ili krpom obrišeš i to je to. Izgleda novije

Edit:

Dok sam imao AR 147, Dimerom sam oprao sjedala, onda sam ih time pošpricao i bilo je ok, nakon toga sam ta sjedala izvadio van i ugradio ona žuta kožna, ne znam koliko je to trajalo
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Kreator

Aj hvala.
JoÅ¡ ću se raspitati koliko pomaže.  :ernaehrung004: