problem sa bravom na vratima punto mk2 2002g

Autor bubi36, 12 Studeni 2017, 21:52:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bubi36

Pozdrav ekipoimam mali problem,zaÅ¡tekala mi bravica na vozačkoj strani jer ju ne koristim od kada sam stavio cent,zaključavanje(nekih8g) bio Å¡pricao  wd i joÅ¡ neki sprej ali niÅ¡ta,ima tko iskustva sa time i kako je rijeÅ¡io problem.
ne tako lijep ali zabavan

bubi36

ni jedan komentar znači to da nisam poželjan na forumu ili sam opet nekaj krivo napisao
ne tako lijep ali zabavan

Stilo M

Izvadi je van iz vrata i pogledaj u cemu je problem
Najvjerojatnije ces morat cijeli cilindar rastaviti i sve oksidirano i pohrdano pobrusit..
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Michael

Citat: bubi36  u 13 Studeni 2017, 20:35:46
ni jedan komentar znači to da nisam poželjan na forumu ili sam opet nekaj krivo napisao
Nemojte krivo shvatiti. Ja npr. radije ne komentiram ako nemam savjet ili se nisam susretao s problemom. Ovo je malen forum.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Multijet

Nisi od jučer na forumu ko ni sam.
Heh,kada smo lijeni povremeno ključem baratati.
Ja bi to najprije dobro nasaftao wd-om, naftom, petrolej i slično par dana, pa ako ne ide onda raskapanje.
Moja malenkost , kada se sjetim, povremeno našpricam masti u spreju ili WD i par puta okrenem ključem,pogotovo zimi kada je sve puno soli i leda😋
0989739290

bubi36

Ok ekipo,ima tko ZG da mi pomogne ne usuÄ'ujem se sam ti raditi da ne sjećam bravu
ne tako lijep ali zabavan

bubi36

ako ima tko vremena i volje da mi pomogne sredtit bravu bio bi mu zahvalan.
ja sa mjednostavno zaboravio koji putem ljučem otvoriti jesam no to bilo jako rijetko.
ima razlog zbog čega bi koji put zaključao meh. ali nebi sad o tome pisao to objesnim tko mi pomogne srediti bravu.
unaprijed hvala
bro moba može u inbox fejsa
ne tako lijep ali zabavan

bubi36

ne tako lijep ali zabavan

Echo

I ja bi se pridružio, moram sve tri promjeniti xD