Povoljni popravak ispucalog laka na krovu?

Autor Echo, 28 Studeni 2017, 15:14:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Echo

Uzeo sam Punto na kojem je dosta ispucao i izblijedio lak na krovu te bočno na vratima. S obzirom da je auto star 15 godina, ima poneko udubljenje i ogrebotinu, matirala je boja ponegdje ne želim ga lakirati cijeloga. Sad me zanima, kako bi se taj krov mogao srediti i može li se folijom presvući?

sink.as

Ispod folije mora bit ravno jer se i dlaka vidi, dok poravnas i pripremis za foliju mozes i obojat sta je po meni bolje nego folija

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


Echo

Bolje bi pitanje onda bilo koliko se isplati taj krov uopće raditi s obzirom da je hauba dosta udubljena kod znaka, pretpostavljam može se izravnati no da li će ili ne puknuti lak, teško je prognozirati. Na jednoj strani je s vrata na rubnjak oderan isto, malo udubljen. Krov je kao što sam već napisao dosta blijed, na nekim mjestima čini mi se da je skroz do temeljne boje prošlo... + obični crni plastični branici, kvake, retrovizori... možda kad bi se cijeli lakirao - navedeno što je u plastici, koliko bi me to možda izašlo okvirno? Auto ima zdrave podove, pragove, blatobrane... treba iduće ljeto to zaštititi bitumenom dobro i ok je uglavnom sve što se podvozja tiče

Michael

U MeÄ'imurju bi to bilo oko 1000â,¬, po mojoj procjeni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Echo

SreÄ'ivanje cijelog podvozja od hrÄ'e ako bude Å¡to povrÅ¡inski i bitumen me koÅ¡taju 400 kn... jednog lakirera Å¡to tu kod mene radi, koliko sam čuo navodno najbolji u gradu traži 100 eura po elementu ali nisam pitao direktno

sink.as

Ide ti od 500kn do 100e po elementu, hauba, krov, bokovi ako je 3vrata po 100e odprilike ovisno koliko ima priprema i koja je boja, a branici blatobrani i vrata oko 500kn, u kompletu moze biti od minimalno 500-600e do max 1000e, puno ovisi o tome koliko ima limarenja i pripreme

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


Echo

Stvarno ne znam da li je metalik ili obična... usudio bi se pretpostaviti da je obična jer je auto S varijanta bez ikakve dodatne opreme, jedina doplata je bila klima