Pasta za poliranje

Autor danci1993, 17 Ožujak 2018, 21:30:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

danci1993

Da probam otvorit temu, imam neku polirku, trebao bi uzet spuzve i kad dode malo ljepse vrijeme okrenut malo auto, koje paste i koje spuzve vi koristite, radio sam sa 3M i nije bio los ali je dosta skup pa da pitam kakva su vasa iskustva i sto preporucate

sink.as

Citat: danci1993  u 17 Ožujak 2018, 21:30:54
Da probam otvorit temu, imam neku polirku, trebao bi uzet spuzve i kad dode malo ljepse vrijeme okrenut malo auto, koje paste i koje spuzve vi koristite, radio sam sa 3M i nije bio los ali je dosta skup pa da pitam kakva su vasa iskustva i sto preporucate
Cro detailing forum, doktori za poliranje, imaju ducani u hr kao sta su forea ocd ili chemichal guys, dls detailing

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


Michael

TakoÄ'er preporučam Cro detailing forum, ima puno informacija, dečki pristupačni i voljni pomoći. Znaju tematiku i proizvode, pa daju najbolje savjete.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

danci1993

Nisam se registrirao tamo na forum, mislio sam ovdje pokrenut temu da vidim sta fiatisti koriste za svoje ljubimce

Tooutman

To bi i mene zanimalo. Nama sad plan skidanje swirleva Meguiars Scratch 2.0 a onda vosak od sonaxa metalic hochglanz. Javim kak ispadne.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

gokiSP

Bitna stavka je imati dobru polirku. Oni koji ne vide holograme od obicne rotacione nemaju ni potrebu za nekim skupim pastama. Oni koji bi htjeli nesto vise treba im ekscentricna polirka tipa rupes. Paste takode nisu lose od rupesa kao ni 3m ili sonax. Bitno je razlikovati profi program od hobi programa koji drzi vecina ducana.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Gillet

fusso coat,,japanska kremica,, dva put godišnje, ne prima se voda,prljavština,sjaji se ko pesja jaca, malo se troši..

gokiSP

Fusso je super vosak. Moze se i keramika naci po dobroj cijeni na e bayu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


danci1993

E kad smo se opet dotaknuli ove teme, naravno zanima me hobi varijanta, decki u top spektaru u luckom imaju neku pastu Soll, financijski je okej ali ne znam kakva je usluzno, imaju grubu i finu, 250ml 70kn
Ima li tko kakvih iskustva sa njom

gokiSP

Znaci da je litra 280 kn, a za tu lovu mozes uzeti 3m zeleni cep koja je za hobi poliranje i vise nego dovoljna. Naruci fusso vosak i nanesi ga nakon poliranja. Sa njim ce rezultat biti jos bolji. Ako ti je to puno, imas od rupesa paste u pakiranju od 200ml, a provjereno su dobre.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


danci1993

Da vidis problem je jer mi 3M nema ta mala pakiranja a sigurno bi uzeo nju, ali 600 kn za 2 paste nekak mi se i ne daje a rezultat je upitan, ako me razumijes, daj koji link tih rupes pasta, neka grublja i za finish i ako moze link fusso voska


gokiSP

Imas i 3m od 250 ml. Imas u zg auto partes,oni imaju dosta dobru ponudu i cesto imaju proizvode na akciji pa pogledaj kod njih sta ti cijenovno odgovara.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


danci1993

Citat: gokiSP  u 24 Travanj 2018, 07:37:38
Imas i 3m od 250 ml. Imas u zg auto partes,oni imaju dosta dobru ponudu i cesto imaju proizvode na akciji pa pogledaj kod njih sta ti cijenovno odgovara.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


e vidis ovo je dobar info, nisam znao da postoji 250ml 3M pasta, zvrcnem ih svakako da vidim hvala ti puno

danci1993

Imam dilemu, 3M ili Menzerna ?