Pasta za poliranje

Autor danci1993, 17 Ožujak 2018, 21:30:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gokiSP

Probao sam nekoliko tih menzerni i meni osobno je bolji 3m. Nije losa, a pogotovo za to sto ti trazis.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


danci1993

Jeftinija je, a tu gdje kupujem 3m zeleni cep nema u varijanti 250ml ili 500ml
Znaci sa menzernom necu pogrijesit ?

crev1986

Mezerna je bokja od 3M bar za mene Chemical guys su ***. Sonax je dobar al trazi profi program. Cak njihov cistac za plastike je meni osobno najbolji.
Za hobi i poliranje svog auta mozes naci Torq orbital polisher on je dobar, Rupes je preskup ako se s tim ne bavis

danci1993

uzeo sam Menzerna 400, na to bi uzeo jos Menzernu 3500 za finish...

punto mk1


naša san ovakvu polirku u garaži nema regulaciju okretaja , je li se isplati s tim polirati eventualno stavi mekšu krpu ?


Tooutman

Zakaj ne. Puno bolje nek ručno poliranje. I joÅ¡ k tome je ekscentrična pretpostavljam. A to je super za početnike. Evo ja s sličnom ispolirao sebi auto. Maknuli sve swrillove s fortir krpom te nakon toga nekom pamučnom joÅ¡ nanesli vosak i napravili final touch. JoÅ¡ sad kupio za svaki slučaj krpu od mikrofibre nek se naÄ'e, plus naravno ove koje potroÅ¡io kupio joÅ¡ jedan set. Bitno da su krpe u novom ili jako dobrom stanju....

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

punto mk1

da , samo me strah da ne napravi swirlove jer ima dosta jake okretaje mislim 3700

Tooutman

Nemas straha. Moja radi na 3500 pa ih s njom skinuo :). Samo nemoj je stiskat i nemoj da ostane suha krpa.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

punto mk1


robi64

jedno pitanje na haubi mi ima dosta nekih rupica i ima dosta nekih točkica mrljavih pretpostavljam od neke smole sa drveta koja je izgrizla lak na haubi negdje je čak i ispucao onako točkasto probao sam sa polir pastom ali ništa sve ostaje kao i prije pa pitam ima li neko sredstvo da se to makne :puzzled: ili barem nekako zamaže,ispolira ili što već a da ne moram skidati i lakirati cijelu haubu
zovem se Robert i iz Zagreba sam

Michael

Ako je smola jos uvijek na laku, onda možda probat sa tar removerom. Ako je uslo u lak, mozda je isplativije dati nekome da izvuce maximalno s poliranjem nego dati lakirat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

gokiSP

Ako je smola vec nagrizla lak, a to se desi vrlo brzo ukoliko se smola odmah ne skine, nema pomoci osim lakiranja.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


robi64

Citat: gokiSP  u 26 Listopad 2018, 16:05:56
Ako je smola vec nagrizla lak, a to se desi vrlo brzo ukoliko se smola odmah ne skine, nema pomoci osim lakiranja.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
bit će da je tako
zovem se Robert i iz Zagreba sam