xenon frka odjednom se ugasila oba fara

Autor Fiat1.6, 04 Veljača 2014, 19:39:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kiky776

ako ne želite imati probleme stavite 4700 ili 5000, lijepo instlaciju skockate, po mogućnosti perače i to je to, naravno u farove s lećama, a ove koji u običnim farovima imaju xenoni bi odmah slao na vanredni  ;D
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Miki

Citat: kiky776  u 05 Veljača 2014, 21:59:16
... po mogućnosti perače ...
Ili ih samo ugradite izvana za prvu ruku :D
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

DJTempra

Glupo mi otvarat novu temu, pa čisto da ovdje pitam kad se radi već o farovima...

Desno kratko svjetlo mi ne dobiva dovoljno struje, kad prodrmam taj konektor, malo žice, već se vidi promjena u jačini...vidim da je konektor u banani pa bi ga htio promijenit...tu sam ono noobara žešća, pa me zanima kakav je to konektor? Najobičniji, original za Fiat Tempru, H4 žarulja...kaj da tražim u dućanu?  :D ;D

Hvala!

topolino

Imaš xenon ili halogene? Traži konektor za H4 žarulju svi su isti osim boje žica pa spajaj po smještaju na konektoru.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

DJTempra


crev1986

To u Metro si kupio sigurno neko poznato za 500 KN ! Niti jedna firma (poznata ) nema posebno zarulje posebno balaste samo Kinezi ! Raspitao sam se da si stavim prave xenone u auto a ne ove Kineze i receno mi je da moram prvo struju prepravljat a i nije bezveze jedna xenon zarulja 500+ kuna

kiky776

zaÅ¡to bi se struja trebala prepravljat ?  :rofl
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

crev1986

Pogledaj samo zarulju s nekog Renaulta ili WV pa ces vidjet kako izgleda xenon zarulja nema balasta ! Zasto kod novog auta nadoplata za xenon kosta 500 ili 1000 eura nebitno ! Drugcija je struja za farove a balasti su u sklopu s zaruljom !

dinko1981

Pa svi aftermarket xenoni su kinezi i to znaju ptice na grani ali ipak nisu svi isti i ima ih koji su sasvim solidne kvalitete ali su i malo skupljí. OEM xenoni su različitih tipova i svi su po meni debelo precjenjeni kao uostalom svi originalni dijelovi.

gokiSP

Gluposti, naravno da se na OEM xenonu mogu mijenjati žarulje odvojeno od balasta jer nisu jedan sklop. To što je kao "sve zajedno" su žarulje D i one se montiraju direktno na balast, ali opet ih je moguće zamjeniti neovisno o balastu.