Fiat Croma - problem sa sirenom - sirena ispravna, a ne radi

Autor mike21, 01 Prosinac 2013, 22:04:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mike21

Sirena je ispravna i radi ali samo dok je kontakt iskljucen...cim ukljucim kontakt sirena vise nece raditi. tko zna kako to rijesiti? :82:

mike21

 :bump:
moze pomoci netko???

svaki dan naletim na pokojeg  mangupa  :lud za volanom i kad bih tako rado nasjeo n a sirenu ona nece...a i neki dan me skoro jedan udario tj prestrojio se na mene posto sam mu bio otprilike u mrtvom kutu jer mu nisam moga svirati ali posto je bio sumrak spasilo me nervozno blicanje svjetlima...ma za dlaku  :facepalm:

a isto tako kad vidim lijepu djevojku usput tako rado bih joj svirnuo... ;D

mike21

jel moguce da nitko ne zna sto bi moglo biti?? htio bih to rijesiti putem tvornicke instalacije da ne moram provlaciti novu :help:

rufus


Mladjo

UTENTE CROMISTA

mike21

okrenuo sam kontakte no i dalje je isto...kad izvadim kljuc svira a kad stavim kljuc i dam kontakt nece...

imam onaj obican volan s 4 kraka i pravokutnik u sredini bez zracnog jastuka

vm

Raskupusaj to sve i naces gdje je problem,idi za zicom od same stopice i prati je,vijerojatno je neko prije tebe "kemiju"sa zicama radio.

mike21

Mladjo jel znas sta bi moglo biti..jos nisam uhvatio vremena da ispitam sta je no ako znas da mi kazes tako da se ne mucim bezveze  :ok:

Mladjo

taster trube ti je otiso.. skini poklopac gore na volanu i unutra ces ga vidit di ti se spaja riknuo je ili gubi kontakt... obicno crkne skroz i cim das kontakt auto svira sam od sebe... tako da ces vjerojatno morat novi nabavit... ako neces da ti svira sam od sebe samo izvuci osigurac od sirene
UTENTE CROMISTA

mike21

evo rijesen problem danas napokon..

kako sam imao slobodnog vremena sve sam raskopao i imao sam sto vidjeti... volan totalna banana...popucale one plastike iza i limici na potenciometru te se taster raspao..
lijepo sve prebacio s ove druge crome na kojoj je sve kao novo i sljaka besprijekorno  :no2:

Mladjo

Citat: mike21  u 17 Prosinac 2013, 23:28:49
evo rijesen problem danas napokon..

kako sam imao slobodnog vremena sve sam raskopao i imao sam sto vidjeti... volan totalna banana...popucale one plastike iza i limici na potenciometru te se taster raspao..
lijepo sve prebacio s ove druge crome na kojoj je sve kao novo i sljaka besprijekorno  :no2:


:) :)
UTENTE CROMISTA