Fiat Croma - općenito

Autor baja, 26 Rujan 2007, 17:42:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

baja

eto nadam se da nas ima dosta.Ja imam 2.0 16V

Mladjo

da nema ih uopce ... ja bas ovak ko svoju boju slabo viÄ'am di tvoja stoji sparkana koji si kvart da znam mozda sam te vidio?? i by the way kolko km ima i koj vlasnik si poredu?
UTENTE CROMISTA

baja

nisu iste su gore.Nego,ima netko za prodat prvu granu za 2.0 16v

Mladjo

Å¡ta ti treba tocno? koja grana? mislis odma ispuh iz motora ili?? imam ti ja covjeka koji ima sve za nju
UTENTE CROMISTA

baja

da,odmah iza motora grana mi treba i zadna polica

mikeg20

Ako paše sa tipa 2.0 8v imam ti ja-nikad varenu

Mladjo

ovak imam ti ja covjeka  koji ima sve za cromu ima ih valjda 200 komada , mravac se zove mozda si cuo... pa evo broj 098 357 333... al bolje da odes samnom ili ce biti cijenkanja
UTENTE CROMISTA

baja

od Tipa ne paše jedino(možda)od Tipa GT-a sa motorom 2.0 16v,to je isti motor ko moj.Za Mravca znam ali još nisam bio kod njega.Čovek je valjda pokupoval sve Crome u Hrvatskoj koje su se prodavale.

Mladjo

Citat: baja  u 02 Listopad 2007, 18:28:26
od Tipa ne paše jedino(možda)od Tipa GT-a sa motorom 2.0 16v,to je isti motor ko moj.Za Mravca znam ali još nisam bio kod njega.Čovek je valjda pokupoval sve Crome u Hrvatskoj koje su se prodavale.

istina ja sam si dobar s njim pa kad mi zatreba nekaj uvjek uzmem
UTENTE CROMISTA

baja

Zgodno,kad bum u nabavu se naÄ'emo i odemo kod njega.Tam vjerujem da ima,jedino kaj dere sa cijenama.

Mladjo

Citat: baja  u 03 Listopad 2007, 22:08:13
Zgodno,kad bum u nabavu se naÄ'emo i odemo kod njega.Tam vjerujem da ima,jedino kaj dere sa cijenama.

ma no problem za cijene ja cu dogovorit sve
UTENTE CROMISTA

LOCO

Citat: baja  u 28 Rujan 2007, 01:43:23Nego,ima netko za prodat prvu granu za 2.0 16v

Citat: Mladjo  u 28 Rujan 2007, 13:51:50
Å¡ta ti treba tocno? koja grana? mislis odma ispuh iz motora ili??

Nadam se da se necete ljutit ako se malo nadovezem. Ovako ce vam bit lakse i manje ce bit zabuna.

Prvo je do glave ISPUSNI KOLEKTOR, zatim se na njega nadovezuje ISPUSNA GRANA, koja u nekim slucajevima moze na sebi imat GIBLJIVO KOLJENO, kao spojni dio sa ispusnom cijevi koja ulazi u KATALIZATOR, iz kojeg opet vodi ispusna cijev do SREDNJEG LONCA (ako je u sistemu) iz kojeg oped izlazi ispusna cijev do ZADNJEG ISPUSNOG LONCA (prigusnika ).

Mladjo

Citat: LOCO  u 08 Listopad 2007, 19:48:10
Citat: baja  u 28 Rujan 2007, 01:43:23Nego,ima netko za prodat prvu granu za 2.0 16v

Citat: Mladjo  u 28 Rujan 2007, 13:51:50
Å¡ta ti treba tocno? koja grana? mislis odma ispuh iz motora ili??

Nadam se da se necete ljutit ako se malo nadovezem. Ovako ce vam bit lakse i manje ce bit zabuna.

Prvo je do glave ISPUSNI KOLEKTOR, zatim se na njega nadovezuje ISPUSNA GRANA, koja u nekim slucajevima moze na sebi imat GIBLJIVO KOLJENO, kao spojni dio sa ispusnom cijevi koja ulazi u KATALIZATOR, iz kojeg opet vodi ispusna cijev do SREDNJEG LONCA (ako je u sistemu) iz kojeg oped izlazi ispusna cijev do ZADNJEG ISPUSNOG LONCA (prigusnika ).

istina loco tako je kod mene sam kaj je sve skinuto od ispod i samo protocni otraga
UTENTE CROMISTA

baja

Ma sse je to meni jasno kaj je kaj.Ne znam kaj smatraš tim pod ispušni kolektor.Meni treba onaj zvuzlani čvor od četri cijevi koje idu iz motora.Idu iz četri u dva,pa u jedan.Na njega se nastavlja gibljivo koljeno.To je ta prva ispušna grana.Prije bi se mogla nazvati KROŠNJA.To mi treba ak neko ima za frknut mi,ak ne onda Mladjo idemo kod Mravca.Bed je u cjeloj priči kaj je moja Croma za Američko tržište(nebi vjerovali,nisam ni ja dok nisam bio u AUTOCOMERC-u),pa baš ne pašu svi djelovi gore.

Mladjo

Citat: baja  u 11 Listopad 2007, 02:39:36
Ma sse je to meni jasno kaj je kaj.Ne znam kaj smatraš tim pod ispušni kolektor.Meni treba onaj zvuzlani čvor od četri cijevi koje idu iz motora.Idu iz četri u dva,pa u jedan.Na njega se nastavlja gibljivo koljeno.To je ta prva ispušna grana.Prije bi se mogla nazvati KROŠNJA.To mi treba ak neko ima za frknut mi,ak ne onda Mladjo idemo kod Mravca.Bed je u cjeloj priči kaj je moja Croma za Američko tržište(nebi vjerovali,nisam ni ja dok nisam bio u AUTOCOMERC-u),pa baš ne pašu svi djelovi gore.

nije bed i moja je americko tržiste i sve pase
UTENTE CROMISTA