Fiat Croma - općenito

Autor baja, 26 Rujan 2007, 17:42:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Conan

Pozdrav svima!
Danas sam dogovorio kupovinu Crome 1.9jtd 16v.
Auto je proizveden krajem 2005, a iz salona je izašao 2009. i do sad je nakupio nešto više od 37000 km.
Budući da ima dosta godina, planiram što prije napraviti veliki servis i izmjenu ulja.
U AUTOCOMMERCE HRVATSKA su mi rekli da bi vliki servis uz neki popust koštao više od 5000 kn.
Čini mi se mnogo jer me za Audi koji sam do sad vozio koštao manje. Bit ću zahvalan ako imate kog/što za preporučit :)
Hvala!

Miha.

Odličan auto :ok: I predstavi ga ovdje http://fiatisti.hr/forum/index.php?board=78.0. Meni se čini ok cijena v. servisa.

Conan

Hvala!
Predstavit ću ga nakon Uskrsa.
Ok cijena, veliš. HUH, izgleda da će me servisiranje Fiata koštat više nego servisirane Audia.
Nekaj tu ne Å¡tima  :shock:
Trebat će mi ljetni kotači. Zna li netko kako se ponaša s 225/45-18?
Dvojim izmeÄ'u tih i 215/50-17.

tempradrifter

Citat: Conan  u 18 Ožujak 2013, 16:52:05
Pozdrav svima!
Danas sam dogovorio kupovinu Crome 1.9jtd 16v.
Auto je proizveden krajem 2005, a iz salona je izašao 2009. i do sad je nakupio nešto više od 37000 km.
Budući da ima dosta godina, planiram što prije napraviti veliki servis i izmjenu ulja.
U AUTOCOMMERCE HRVATSKA su mi rekli da bi vliki servis uz neki popust koštao više od 5000 kn.
Čini mi se mnogo jer me za Audi koji sam do sad vozio koštao manje. Bit ću zahvalan ako imate kog/što za preporučit :)
Hvala!

pa nemoj ić u autokomerc, to ti tu lokalni majstori naprave za 2500kn max

Conan

Hvala!
Htio bih neku best buy opciju.
Kvalitetne, a ne preskupe dijelove i dobru uslugu.
Platio bih nešto više kad bi u cijeni bila i neka garancija al ne baš duplo više.
Na žalost ne znam koji su dijelovi dobri kao zamjenski za Fiat 1,9jtd pa bi mi mogli svašta uvalit.
Za Audi sam imao hrpu informacija. Sad sam na novom i nepoznstom terenu  :82:
Imam joÅ¡ tjedan dana za istraživanje  :dance: jer bih na put prije Uskrsa.

147

#65

147

#66

147

#67

147

#68





147

#69











topolino

Motor na slici ti trosi pogresno gorivo
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

147

#71
Citat: topolino  u 07 Prosinac 2019, 12:24:07
Motor na slici ti trosi pogresno gorivo

2.5 turbo dizel.
Skužija sam odmah nakon postavljanja, server za postavljanje slika je malo šteka, fala šta si me posjetija na grešku.

topolino

Oba motora su super, pogodeni za tadasnju cromu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: