Bravo 1.6 - svjetlo žmigavca konstantno gori

Autor dox666, 20 Siječanj 2014, 18:58:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dox666

Pozdrav decki

problem je sljedeci.inace mi se desavalo da ponekad kaD Zakljucavam auto daljincem, ostanu mi upaljeni zmigavci.do sada sam rijesavao problem ponovnim otkljucavanjem-zakljucavanjem no veceras mi ostao lijevi zmigavac svijetlit non stop. sve sam pokusao, skidao kleme na pola sata no zmigavci na lijevoj strani su i dalje upaljeni. desna str radi normalno no kad upalim sva 4, onda i ona umjesto da treperi, konstantno zarulje gore.
Imao netko slican problem, mozda automat prdnuo ili? :82:

fiat_fan


Vtrsp01


dox666

izgleda da je relej otiÅ¡ao k vragu.sutra cu skinut sa svog drugog brava pa cu isprobat, javim rezultate. hvala svima  :ok:

fiat_fan

Nikakve to veze nema s masom. Otišao je relej.

Odi do nekog tko ugraÄ'uje daljinske, moguće da ti ga može zamijeniti. Ili joÅ¡ bolje ako to sam znaÅ¡.

dox666

od daljinskog relej je vjerovatno kod vozača jel? dok su ovi ostali na suvozacevoj strani ako mi je prijatelj dobro prenio?
svakako cu probat sam, nije mudrost zamijenit relej, tek ako nesto zeznem, onda idem majstoru  :lol

fiat_fan

Da, tu je negdje. S obzirom da je funkcija žmigavaca radila to s njima nema veze.

alfaomega


dox666

naknadno je ugraÄ'ivano.
no za sada je problem riješen, popravljeno je na "fiatov" način (samo od sebe)
no svakako cu zamijenit relej kojeg inace nisam mogao naći nigdje. jel mozda ispod plastike volana? cini mi se da sam to negdje procitao

fiat_fan

Negdje je iznad osigurača, davno sam to gledao pa nisam više siguran, ali svakako je na lijevoj strani. Treba poskidati plastike.

fiat bravo

ako je daljinski naknadna ugradnja onda ti je sve u kutiji od daljinskog
ako imaš centralno orilginal,onda je relej na suvozačevoj strani kod pretinca
žute je boje,nemožeš ga fulati
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

dox666

eo ponovno isti problem. znaci proradilo samo od sebe i sad mi u centru graDA ostane svijetlit lijevi žmigavac. okej, dodjem kuci, skinem donju oblogu volana i izvadim relej, probam desni zmigavac ne radi a ovaj lijevi i dalje gori. znaci da je vjerovatno do centralnog. sad vise nisam siguran dali je origigi centralno znam samo da pise meta system. e sad ako je naknadno ugraÄ'ivano onda mi ne gine odlazak elektricaru ili postoji nacin kako prepoznati kutiju od daljinca? ;)

Miki

Citat: dox666  u 07 Veljača 2014, 20:07:04
eo ponovno isti problem. znaci proradilo samo od sebe i sad mi u centru graDA ostane svijetlit lijevi žmigavac. okej, dodjem kuci, skinem donju oblogu volana i izvadim relej, probam desni zmigavac ne radi a ovaj lijevi i dalje gori. znaci da je vjerovatno do centralnog. sad vise nisam siguran dali je origigi centralno znam samo da pise meta system. e sad ako je naknadno ugraÄ'ivano onda mi ne gine odlazak elektricaru ili postoji nacin kako prepoznati kutiju od daljinca? ;)
Ja na marei svojoj imam naknadno ugraÄ'eno doduÅ¡e daljinsko od iste firme i da pokucam nikad problema kod mene a ni kod susjeda koji je prvi vlasnik.
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2