Bravo 1.4 - problem sa prekidačem maglenki

Autor bravo1.4, 10 Veljača 2014, 20:45:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bravo1.4

Znači problem jedan  :funny:

Ovaj vikend se mjenjal kiler unutarnji i sve super sve pet,zamjenil ja to ali sam sad u voznji skuzio nest novo.

Naime dok dam ljevi zmigavac (iskljucivo on) kod prekidaca maglenki treperi to svijetlo. kad ponovo upalim i iskljucim taj prekidac sve pet.

po elektonici nisam nist petljal,taj se problemcic pojavil od kad sam mjenjal kiler.

ako ko zna  :tup :funny:

fiat_fan

Provjeri zadnju lijevu lampu - jačinu pozicijskog svjetla, pogotovo kad je istovremeno uključeno ono i žmigavac. Moguće je da je negdje malo oksidiralo, a poklopilo ti se s ovim što si mijenjao hladnjak.

Meni je jednom to bilo pa kad sam sve poskidao i malo počistio nestao je problem.

S druge strane, možda si ipak negdje za nešto zapeo dok si skidao plastike do hladnjaka. Nisam to nikad rastavljao pa ne znam. Sam hladnjak nema nikakve veze s prekidačima rasvjete.

bravo1.4

znam da nema veze zato mi je i smijesno jer se to pojavilo od vikenda  :nje

sutra cu probat skinut plastiku na centralnoj konzoli mozda tamo nesto nadem ( ili ne nadem)  :haha :haha

fiat_fan

TakoÄ'er isprobaj i ostale kombinacije zadnjih svjetala (pozicija + kočnica, pozicija + rikverc), pa ako i tada uočiÅ¡ kakva treperenja onda je to to. u suprotnom, teÅ¡ko je reći Å¡to bi moglo biti.

bravo1.4

 :ok: znas da se kod fiata nikad nezna kaj moze bit.

uvijek veselje s njima tako da se sve mora probat

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

alfaomega

Kak ti je kolega rekel loša masa na zadnjem lijevom svijetlu počisti i napni kontakte i http://fiatisti.hr/forum/Smileys/classic/formula.gif

bravo1.4

 :ok: :ok:

samo da prestane ova kisa i krece se s rjesavanjem problema,hvala ljudi!

fiat_fan

E, baš to. Masa, s tim da počistiš i jack s kontaktima i sve na nosaču žarulja (i kontakte za jack i mjesta gdje idu žarulje). Uzmi WD i kontakt sprej i navali.