xenon frka odjednom se ugasila oba fara

Autor Fiat1.6, 04 Veljača 2014, 19:39:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fiat1.6

Decki pomozite,idem ja sad od punice po sogoricu i normalno upalim svjetla nakon 100 metara xenobi se sami od sebe istovremeno ugase osto bez svjetla u mrklom mraku,sva sreca pa imam maglenke pa je to nesto pomoglo,kad sam se vratio nazad gledo sam osigurac on je ok ima strije na njemu al ne rade neceju se palit ni da trepne.Kad palim duga cuje se prebacivanje onaj tuk tuk zvuk za duga ali nista se ne desava,ima li ko kakav prijedlog sta da napravim nemogu se ko sova vozit po cesti,a ako stavim zute nazad to je ko da dva fenjera imama pomagajte....

Boban

Relej od kratkih svijetala,ako su osigurači ispravni,ili sama ručica nema kaj drugo bit kad ti se oba odjednom zgase.
Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

Fiat1.6

Kad se stave normalne zarulje h4 rade svjetla normalno pitanje je oko xenona ne oko obicnih svjetala

fiat bravo

skužio je on to i dobro ti je rekao,ručica,osigurači ili relej
pošto nisu osigurači i ručica,onda je vjerovatno relej
na instalaciji xenona imaš relej,potraži ga
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

Fiat1.6

Pa di se taj relej nalazi to je ona kutijica koja prebacuje duga kratka?

fiat bravo

neznam gdje se nalazi kod tebe,ovo ti je to čudo
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

Fiat1.6

Aha pa onda mi se vise isplati kupit nove xenone nego samo taj komad tako ih dobim za 300 kuna cijeli set

fiat bravo

ja isto mislim tako jedino ako netko nema taj relej za neku siću
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

Green Punto

jedno pitanje imama :)
jel vrijede sta ti kineski xenoni, da li te decki u plavom fakaju radi njih?  :formula:
Cuore Sportivo   :wiii:

casual

Citat: Green Punto  u 05 Veljača 2014, 11:54:53
jedno pitanje imama :)
jel vrijede sta ti kineski xenoni, da li te decki u plavom fakaju radi njih?  :formula:

sve ovisi kak su ksnoni složeni, kakva je svjetlost, na kakvog drota naletiÅ¡, ...  ;)

Green Punto

sve si mi rekao  :lol
ajd sto se njih tice to bi se dalo rijesiti, al znam da su koma ak nema lece? a sto se tice drotova tu nemam srece, uvijek mene nadu  :badtaste:
Cuore Sportivo   :wiii:

dox666

kineski su pretezito losi i imaju uglavnom prejako svjetlo i drotovi skuze u vecini slucajeva.bolje skupi 300 kn i uzmi set imas na netu ko u prici. al bez leća ni ti ne vrijede  ;)

Green Punto

Cuore Sportivo   :wiii:

XXX-Man

Da se razumijemo, svi setovi osim tvornički ugraÄ'enih su kineski.
Jedina razlika je u cijeni, tj. ovdje platiš 2-3 puta više i dobiješ isti set koji si možeš i sam naručiti.

A zakonski - sve osim tvornički ugraÄ'enog je nelegalno.
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Boban

Evo čisto da se zna ja sam kupio u Metrou 6000k ksenone prije 5 godina i platio ih 500 kn.
Do sad nit me drot zaustavljao radi toga (zaustavljali su me,ali radi brzine  ;D) i kako sam ih kupio tako i dan danas rade bez da sam iÅ¡ta mijenjao.
Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI