Window safety system initialisation

Autor Feri, 22 Kolovoz 2014, 13:53:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Feri

pozz...danas sam mjenjao akumulator na autu i nakon promijene zadnje lijevo staklo se nakon automatskog podizanja do vrha samo spustilo nazad odnosno do polovine spustenosti ...nakon surfanja po engleskom forumu naletio sam na rijesenje problema
..da bi se resetirao sustav sigurnosnog podizanja prozora(Window safety system initialisation)dovoljno je podignuti prozor do kraja (nebitno ako se ponovno krene spustati dolje )i ponovno pritisnuti tipku za podizanje te je drzati duze od 5 sec..barem je kod mene to rijesilo problem vidim da su neki morali rastavljati cijeli sustav pa manualno porihtavati visinu klizista jer je sustav konstano dobijao informaciju kao da je nesto izmedu prozora i vrata pa je vracao prozor dolje ..
manual:http://www.fiatforum.com/bravo/171718-bravo-manual-pdf.html stranica 78

i uz sve to kikalnje po forumima :citam: dans otkrijem da preko kljuca mogu automatski spustati i podizati prozore :skartoc :skartoc :skartoc :skartoc(pritisnuti tipku za otkljucavanje,te je opet pritisnuti i drzati 3 sec prozori se krenu spustati (prozori se spustaju dokle god vi drzite tipku)..te proces zatvaranja pritisnuti tipku za zakljucavanje,te je opet pritisnuti i drzati 3 sec prozori se krenu podizati  (prozori se podizu dokle god mi drzimo tipku))

nije bas neka informacija no meni je bila novitet pa eto valjda ce nekome pomoci  :)
...oni koji neprobaju nikada nece ni znati...