Bravo 2007+ par pitanja

Autor Sonic, 20 Listopad 2014, 10:14:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sonic

Di se isključuje samo pojačavanje radia u vožnji. Naporan je sa tim pojačavanjem i smanjivanjem jačine zvuka.   :funny:

I dali je tko imao problem da mu baci "Airbag failure, refer to owner's handbook" i Å¡ta je bilo
Inače nestane nakon 10ak min vožnje i sl.

tnx

edit: našao za radio..ako kome zatreba
KupiĹÄ,, JTD, chipaĹÄ,, i strahota kako ide.
Odmah nekako ĹživneĹÄ,,, ljepĹÄ,,e se Ĺživi :-)

AntonioK

 uÄ'i u postavke radia i traži tu opciju stavi je na nulu. I mene je nerviralo to pojačanje

cicili

neka greska sa zracnim jastukom. tako nekad zna meni na puntu izbacit ali vjerujem da je do bravice za paljenje i gasenje zracnog jastuka. recimo kad zalupim sa pretincem zna izbacit tu gresku (bravica je odmah do). ali meni svijetli lampica crvena od airbaga i ona zuta koja signalizira da je ugasen suvozacki.

Sonic

Svjestan sam da je greška sa airbag sustavom kada baci Airbag failure. :lol
Bravica je dobra. Jučer se recimo nije pojavljivalo, dok se danas ujutro opet pojavilo.
KupiĹÄ,, JTD, chipaĹÄ,, i strahota kako ide.
Odmah nekako ĹživneĹÄ,,, ljepĹÄ,,e se Ĺživi :-)

fbravo

Da ne otvaram novu temu.

Našao sam povoljno TSW felge 17", razmak rupa 4*98, ET 35

Dali to paše na mojeg Brava 2009.g. ?


Razmak rupa bi trebao biti dobar, sad neznam Å¡to je sa ET-om.  Da mi ne stÅ¡i previÅ¡e van ili da mi ne bude previÅ¡e unutra ?

Molim hitno za pomoć !

ccm

Bok,

Pase. Standardni ET 17 colnih felgi je 31 ili 32, tako da je ovo razlika od samo par mm, i to prema unutra, tako da nebi trebalo biti problema osim ako felge nisu ekstremno siroke, a sumnjam nekako da su 9 ili 10 incha siroke.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

get

I pazi na centralnu rupu, iako teško da je manja od 58.1.

Å irina felge je 7J

fbravo

Citat: ccm  u 24 Listopad 2014, 06:41:53
Bok,

Pase. Standardni ET 17 colnih felgi je 31 ili 32, tako da je ovo razlika od samo par mm, i to prema unutra, tako da nebi trebalo biti problema osim ako felge nisu ekstremno siroke, a sumnjam nekako da su 9 ili 10 incha siroke.

Sad sam zvao čovjeka i kaže da ih je imao na Fiat Bravu, jedino što je bio stara linija (prije 2007.)

fbravo

Citat: get  u 24 Listopad 2014, 07:16:03
I pazi na centralnu rupu, iako teško da je manja od 58.1.

Å irina felge je 7J

Neznam kakva je na starom bravu, a kakva na novom

cicili

58.1 je centralna na fiatima koliko ja znam

get

Baš i nije

Grande Punto, Punto Evo -> 56.60 4x100

koliko ja znam

cicili

To znam za grande da je kopirao corsu. Ali ostali jesu 4x98 i 58.1 centralna.

fbravo