Bravo 1.6 Multijet 105 (Par pitanja)

Autor Bokyyy, 10 Travanj 2015, 17:26:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bokyyy

Pozdrav,

1) Da li postoji mogucnost da na navedenom bravu u dynamic opremi pustim muziku preko USBa (u onome sto pise designed for windows mobile), ako da kako ?

2) Da li moze da se upali zvuk (beep) kod zakljucavanja/otkljucavanja i kako ?

3) Kako da stavim engleski jezik na voice command, trenutno je talijanski ?

Hvala unapred na odgovorima!

PS: oprema je dynamic ali ima sve kao i emotion osim parking senzora i tempomata (ako to sta znaci)
Once Fiat, Always Fiat!

jtd165

1. Ako je na auto tvornički radio i ima multimediju ond bi USB priključak trebao biti dole ispod komandi klime, kod utičnice. Ako je radio sa Mp3 funkcijom i ima AUX izlaz ( vidiš da li ima kad mjenjaš radio-cd-aux ) onda možeš ubost iza na radiju i izvući si van priključak za mp3 player.
2. Moj nema mogućnost zvučnog signala kod otključavanja i zaključavanja.
3. Za jezik probaj u meniu tamo gdje podešavaš vrijeme, datum, postoji opcija jezik pa prebaci na engleski.

Bokyyy

Evo ovako, za usb sam sredio tako sto sam azurirao blue and me software i preko tipki na volanu nasao media player, za otkljucavanje i zvuk nisam nasao nista, a za jezik sam isto morao preko usba da azuriram blue and me, nasao sam uputstva na netu, jer pricam o glasovnom jeziku a ne o jeziku na kontrolnoj tabli... To je ukratko to, hvala jtd165 svakako
Once Fiat, Always Fiat!

Bokyyy

Once Fiat, Always Fiat!