Kako crackirati klimu i postaviti zeljene postavke?

Autor eldarobralic, 30 Studeni 2015, 21:44:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

eldarobralic

Dali je netko frustriran kao i ja kada ukljuci full auto sistem klime i onda mu puse samo na sajbu. Koliko god dugo cekao, samo puse na sajbu. Vidio sam da se postupkom stisni u isto vrijeme gumb mono i auto mose se uci u program klime. (Kod nekihje stisni air control i drzi) . E sad pojave se neki brojevi koji suvjerujem kodovi za postavljanje nacina rada klime... jel netko zna sta o tome.. ja bi htio u full auto modu klime moci upravljati smjerom puhanja.

Puntigamer

To si usao u mod self learninga klime a isto tako preko ekrana klime mozes pratiti neke parametre motora kao sto su okretaji motora i slicno.

natipkano na jednom


eldarobralic

E u vrit.... nekako sam se ponadao da sam blizu rjesenja... dali znas onda dali postoji drugi nacin za un8jeti nove postavke full auto clime

Puntigamer

Za to bi treba uci u comp klime s posebnim programom, ali rad na full automatic modu ti dosta faktora uticu, solarni senzor, temperature in i out, otvoreni prozori, temperatura rashladne tekucine, okretaji motora, ...
Pogledaj u temi o problemu s klimom, ima ti procedura za self learning klime.

natipkano na jednom


marloz

meni uvijek kad kliknem full auto ide dole na noge... gotovo nikad ne ide na Å¡ajbu .. mislim da su i takve postavke radi ugodnosti ...
a i nije neki problem - samo ne pali full nego ostavi na auto i klinkni di želiÅ¡  :ok: