novi bravo -ogrebotine

Autor AntonioK, 04 Siječanj 2016, 17:28:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK


imam par ogrebotina i udaraca po vratima (boljka parkirališta)
bi li mogao sa ovim ih ublažiti ili ima tko kakav savjet
https://www.silux.hr/proizvodi/dodatna-oprema/auto-kozmetika/sredstva-za-poliranje/139007/arexons-krema-za-prekrivanje-ogrebotina

Green Punto

sitne ogrebotine se mogu rijesit sa poliranjem i sa kredom...naravno ako nisu dobuke..naravno sad ce se to popljuvat, ali poliranje dobro dode kod sitnih i ne dubokih ogrebotina
Cuore Sportivo   :wiii:

DinoG

Zasto bi se popljuvalo? U pravu si. Mene je prosle godine netko posarao kljucem po boku, odma otisao kod lakirera sto mi je radio auto, smirgl 2000 i polirka u ruke i ogrebotina nestala u roku 10 minuta, ali zato sto nije bila duboka.

Ovo sad sto su me isarali moram lakirati :/

Green Punto

zato jer je u zadnje vrijeme teska pljuvacina na forumu po svemu i svacemu od pojedninih..

ne znam sta bih rekao za tvoj slucaj, ljubomora ili bezobrazluk, noge u koljenima slomit...
Cuore Sportivo   :wiii:

markohemarko

Ja sam nedavno služio lagani obris na str lijevom braniku, hrpa povrÅ¡inskih crtica, stvarno neznam otkuda su se pojavili. Izvukao sam 90% van, ostale su 2-3 malo jače crtice koje se ni ne kuže, ali mislim da bi i to iÅ¡lo dolje, no ruka mi otpala nakon pola sata ručnog poliranja  ;D

AntonioK

polirao sam i ja ručno sa sonaxom za prekrivanje ogrebotina ,ali sa odreÄ'enim brojem pranja auta ponovo se pokažu :D

Green Punto

to je onda kao ona olovna sa tv prodaje ne vidi se ogrebotina dok ne operes auto  :tres:
Cuore Sportivo   :wiii:

AntonioK

je krema koja se utrljava i ne skida površinski lak samo kamuflira ogrebotine