Fiat Bravo 1.4Tjet - Pokvario se turbo + (još jedna) saga o ulju

Autor Vanc123, 31 Ožujak 2016, 21:02:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Vanc123

Citat: Mike20  u 05 Travanj 2016, 12:11:29
Znači Slovenac niš ne slaže, nego preprodaje.
Zanimljivo
Da lik ima cistu zaradu naruci iz njemacke i preproda..
Evo odluka je pala imam frenda u njemackoj koji radi i svaki vikend dolazi rekel je da dok dojde doma dam mu 550 eura jer je kak si ti napisao 150 eura kaucije da su oni sigurni da budes im dal staru turbinu plus 400 eura za turbinu ali ti onda oni vrate 150 eura i dam mu staru turbinu on naruci kod sebe u njemacku i drugi vikend mi ju dofura doma..
Malo se to oduzilo sve to ali vjerujem da 200 eura nije za bacit budem se jos malo strpil s autekom..

Mike20

Pa 200kn je puno, kam ne 200 eura
Super, odlično

crev1986

Samo jedan savijet NE KUPUJTE takve stvari s e-baya ili nekih on line shopova ! Osim ako nije direktno od proizvodjaca ili direktno iz trgovine !

tempradrifter

Te s ebay se radpadnu u roku 1godine ako imas srece.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Mike20

Citat: tempradrifter  u 08 Travanj 2016, 19:41:09
Te s ebay se radpadnu u roku 1godine ako imas srece.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Misliš baš ta s linka konkretno, ili općenito s ebaya se sve raspada?

crev1986

Kolega ovdje narucio Garrett s e-baya raspo se u roku 3 dana na kraju ustanovljeno da je kopija kupljenja "iz trgovine" 1000$ oslo u vjetar

tempradrifter

Citat: Mike20  u 08 Travanj 2016, 22:43:12
Misliš baš ta s linka konkretno, ili općenito s ebaya se sve raspada?
A nema pravila. Bas sa njemcima sam imo losa iskustva. Uzo turbo za ml-a 500eura i nije valjalo nesto,  a kak je proslo vise od 60 dana nisam ih mogo tuzit ebayu ili paypalu. A ono kad napisu garancija 12monat mos si macku o rep objesit.  Jos par ih se raspalo npr. Smart 0.8 u roku odma. Laguna dci za dva mjeseca. Leond tdi za tjedan dana profuckalo itd.. a neke su bile i dobre al prevelika lutrija.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


156 sp1 rosso

Ja sam rekao ......ne prizivam,ali kad ode turbina ova ihi koja je i nije nešto. Ide neka jača.....nisam se zagledavao kaj bi se moglo pripasati ,ali definitivno neš jače.
....i tata bi sine...

Mike20

Ja nebi niš drugo stavljal osim onih koje su išle serijski, bilo na Brava, ili s Abarth verzija Punta, 500-tke itd
Ovdje pričamo o čim povoljnijoj zamjeni/reparaciji crknute turbine, ne o dizanju snage preko 200 konja

tempradrifter

ma ja sam za mito na kraju kupio orginal sa otpada u italiji, al preko neta, i ispala je super, još dobiš komplet sa granom i svim
ako neko treba http://www.autoricambiservice.com/

156 sp1 rosso

Citat: Mike20  u 09 Travanj 2016, 11:11:26
Ja nebi niš drugo stavljal osim onih koje su išle serijski, bilo na Brava, ili s Abarth verzija Punta, 500-tke itd
Ovdje pričamo o čim povoljnijoj zamjeni/reparaciji crknute turbine, ne o dizanju snage preko 200 konja
.....imaš pravo. Ovo drugo je za neku drugu temu.
....i tata bi sine...

Vanc123

E jeste me sad uplasili najradje bi frendu rekao da nek ju ne kupi.haha.:D

Puntigamer

Jel ima kakvih novosti u vezi turba? Neki update na temi?

natipkano na jednom


Vanc123

Evo da osvjezim temu prekjucer smo stavili turbo narucio sam onaj s njemacke odnosno frend ga je narucil kod sebe malo duze sam ga cekal jer frend nije mogel svaki vikend doc ali pretrpio sam nekak..:D
Turbina koju sam dobil placena je 550 eura s tim da smo poslali staru i sad moram se strpit par dana kaj mi vrate 150 eura za staru turbinu..
Dva frenda su mi ju ugradivali mjenjali smo ulje,filtere,antifriza pa onda sve srajfe podloske kompletno scistili cijevi i jos neke sitnice i za sad je sve super.:)
Evo par slikica. :wiii:







tom1961

Hvala ti na poticaju za vježbanje, ali nisam uspio okrenuti vrat za 90°, nego samo za 45, pa ako možeÅ¡, okreni slike  :to:
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.