Fiat Bravo 1.4Tjet - Pokvario se turbo + (još jedna) saga o ulju

Autor Vanc123, 31 Ožujak 2016, 21:02:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Memphis

o čem ti pričaÅ¡? Kaj on ima nekog posebnog benzinca sa DPF filterom? Pa nije to od jučer takvi dieseli su postojali i prije ... ona sranja od 806 i slično. Pričamo o tome da čovjeku će te sa svojim teorijama izbit 400 kn iz Ä'epa bezveze. To sve Å¡to navodite se može dogodit ako stalno sipaÅ¡ takva ulja ... ali sigurno mu se neće dogodit zato Å¡to je sad nasipao ulje za Diesela umjesto benzinca i obrnuto.

Samo mi sad reci da Castrol ne valja jer nije Selnia.

Multijet

ÄŒitam, pa se pitam: da li je ulje selenia WR5-40 dobro za multijeta 1,9 8v iz 2006 sa dpf-om?
Molio bi odgovore znalaca, a nakon Vaših odgovora ću vam napisati zašto pitam.
0989739290

franjo-fritz

Sve ja ovo čitam i brišem suze sa očiju...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Memphis

Citat: Multijet  u 05 Svibanj 2016, 10:53:59
ÄŒitam, pa se pitam: da li je ulje selenia WR5-40 dobro za multijeta 1,9 8v iz 2006 sa dpf-om?
Molio bi odgovore znalaca, a nakon Vaših odgovora ću vam napisati zašto pitam.
Zašto ne bi bilo dobro?
Citat: franjo-fritz  u 05 Svibanj 2016, 10:59:07
Sve ja ovo čitam i brišem suze sa očiju...
Jel trebaš maramice :)

Miha.

Fiat navodi da bilo koje c2 c3 ulje moze uz navedene gradacije...znači one specifikacije mogu se slobodno zanemariti..

Anton

Eto nek covjek istestira za nas.
Ako bude sve ok - imamo iskustvo više.
Ako mu prolupa motor - budemo ga tjesili ( bogu fala pa si zdrav itd... )

franjo-fritz

Citat: Memphis  u 05 Svibanj 2016, 11:18:05
Zašto ne bi bilo dobro?Jel trebaš maramice :)
skoro pa rit papir,,... Već mi se kaki od ove rasprave.... Al ajd da i ja sproserem jednu.... Ulje za nove dizele ako se stavi u benzinca nece napraviti štetu do iduce izmjene.. Al ulje koje je za benzince a stavi se u dizela e to je vec upitno....
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Puntigamer

Na dizel motorima 1.9 "pumpa-diza" VW grupacije ugraÄ'ivanih u Å kode, Audije, ...zbog neodgovarajućeg ulja su stradavale bregaste osovine a onda nakon toga i leteci lezajevi. To znam jer smo u svom voznom parku imali Å kodu s tim motorom.
Mislilo se da je greÅ¡ka u dizajnu motora ali je utvrÄ'eno da nisu koristili ulje po specifikaciji proizvoÄ'ača. Očigledno je da su neki serviseri pametniji i mudriji od onih koji dizajniraju motore i zahtijevaju odreÄ'eno ulje po parametrima motora.
KPE je skupo ako cu ga vaditi vani svako 10k km! Ja ga mogu slobodno mijenjati i na 30 kako piše u održavanju, jer godišnje radim cca 25-30k km, mijenjam ga na 20k km sto bi me jednako koštalo da stavljam upola jeftinije ulje koje se mijenja na 10k km.
Stari moj vadi to ulje i filtrer ulja iz motora i stavi KPE, pa neće te 400kn upropastiti pa upravo si stavio "novu" turbinu!

natipkano na jednom


franjo-fritz

Motor vw pumpa-diza je bolestan motor i sa uljem od svemirskog broda.. Opcenito je motor za veliki i debeli k...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Memphis

#99
Citat: Puntigamer  u 05 Svibanj 2016, 19:38:46
Na dizel motorima 1.9 "pumpa-diza" VW grupacije ugraÄ'ivanih u Å kode, Audije, ...zbog neodgovarajućeg ulja su stradavale bregaste osovine a onda nakon toga i leteci lezajevi. To znam jer smo u svom voznom parku imali Å kodu s tim motorom.
Mislilo se da je greÅ¡ka u dizajnu motora ali je utvrÄ'eno da nisu koristili ulje po specifikaciji proizvoÄ'ača. Očigledno je da su neki serviseri pametniji i mudriji od onih koji dizajniraju motore i zahtijevaju odreÄ'eno ulje po parametrima motora.
KPE je skupo ako cu ga vaditi vani svako 10k km! Ja ga mogu slobodno mijenjati i na 30 kako piše u održavanju, jer godišnje radim cca 25-30k km, mijenjam ga na 20k km sto bi me jednako koštalo da stavljam upola jeftinije ulje koje se mijenja na 10k km.
Stari moj vadi to ulje i filtrer ulja iz motora i stavi KPE, pa neće te 400kn upropastiti pa upravo si stavio "novu" turbinu!

natipkano na jednom


Malo si pomiješao te glasine i puste priče.
Kao prvo 1.9 TDI nije imao nikakvu greÅ¡ku jer je to provjereni stari motor koji je samo doraÄ'en i ponuÄ'en u Å kodi II. (btw. ja imam takvu Å¡kodu sa tim motorom).
Kao drugo greÅ¡ka na motoru sa bregastom je postojala na prvim 2.0 TDI motorima koji su ugraÄ'ivani u Audi i Passat nema veze sa uljima.
A Zašto se raspala bregasta na tom auto je pitanje. Ali čisto sumnjam daj je to zbog krivog ulja. Jedino ako su stavljali drugačije gradacije. Prije bi rekao zato što je falilo ulja.

A i što ti kaže franjo ... 2.0 TDI je *** od motora ... kolega je tad otvarao Passata 2.0 TDI sa 80000 km kojem je izgorio klip. Nije zbog krivog ulja sigurno.



Puntigamer

Ne,  zbog ulja. Iz razloga jer su bregaste imale veliki pritisak na dodirnim povrÅ¡inama,  jer su one otvarale i dizne a propisano ulje ima aditiv koji "veže" ulje da ne "puca" ili bude "izbijeno" uljni film izmedju bregaste i dodirne povrÅ¡ine.  A kad bi se izjele bregaste onda bi pao tlak ulja i onda bi na red doÅ¡li i leteći. A bregaste im se mogu naci vec za 1200kn.
E da kod nas je bila rijec o 1.9 motoru koji i nije zaživio, ali je zato imao nisku potrošnju.

natipkano na jednom

Anton

Nista puste price. Kao djelatnik MUPa koji vec 8 godina vozi Skode 1.9 105ks mogu rec sljedece:
- na 120tkm ode zamasnjak
- na 140 tkm ode turbo
- piju 1 litru ulja na 15tkm
- nakon 180tkm pola njih je mijenjalo bregaste

1.6 tdi djeluje bolje al je aktualna generacija Octavije kao auto losije sklopljena.


Al ovo je sve  :off:

Mike20

Citat: Anton  u 06 Svibanj 2016, 09:01:53
Nista puste price. Kao djelatnik MUPa koji vec 8 godina vozi Skode 1.9 105ks mogu rec sljedece:
- na 120tkm ode zamasnjak
- na 140 tkm ode turbo
- piju 1 litru ulja na 15tkm
- nakon 180tkm pola njih je mijenjalo bregaste

1.6 tdi djeluje bolje al je aktualna generacija Octavije kao auto losije sklopljena.


Al ovo je sve  :off:

Bregaste su odlazile radi slabog tlaka na leru, i to čak na 100 000km na 1.9 PD

Ukratko, Selenia WR je ulje za dizele i NE ZADOVOLJAVA specifikacije za benzince, nit ne može jer su oznake različite.
To "staro" ulje NE STAVLJATI u t-jet benzinca.
Misli da dalje ne treba razvlačiti.
100 puta je rečeno, KPE je skupo ulje i nije ubersvemirsko, ima duplo jeftinijih marki koje zadovoljavaju TOÄŒNO odreÄ'enu specifikaciju t-jeta.
Kao što nekoliko puta rekoh, ja sam stavio Castrol i za sad ne vidim nikakve razlike u zvuku, potrošnji ili sličnome.
Budemo vidjeli kakvo bude nakon 10-15 000km kad ću ga zamijeniti.
Opet 4 litre Castrola koštaju 260kn, dok ista količina Selenie KPE košta 480-560kn
Da nebude zabune, ovaj Castol je u pitanju:

http://www.olja.si/images/olja/Castrol_Magnatec_C3_5W40_4L.jpg

Detaljno navedene specifikacije, spomenuta Fiat 9.55535-S2

http://ecx.images-amazon.com/images/I/91Q4TJsIacL._SL1500_.jpg

core3i

Ajde da i ja naserem jednu:

Zašto se ne napravi tema: Rasprava o motornim uljima i mazivima - i onda se prebace postovi (kopira prvi post gdje je slikano ulje) odakle je krenula rasprava ovdje - jer pokretač teme je riješio problem sa turbom.

gandi



Citat: Mike20  u 06 Svibanj 2016, 09:43:43
Bregaste su odlazile radi slabog tlaka na leru, i to čak na 100 000km na 1.9 PD

Sva sreca pa ih velika vecina hr policije sve gasi kad cesce stoje na jednom mjestu
Tim svim skodama bi trebalo mjeriti sate rada, a ne kilometrazu.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---