Novi Bravo-trajanje guma

Autor get, 13 Svibanj 2009, 11:04:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

speljac

Ja ću bit sretan ako moje izdrže Conti 20 000 km moje vožnje..A sve iznad toga je bonus :lol :lol

SSniknejm

pa kad se vozis na tom krampu od contija..
kupis save ko ja i vozis se 70 hiljada.. a sad bi mogao zamijenit prednje sa straznjima na kojima ima oko 5-6 mm profila jos i vozim se sljedecih 70 hiljada :D

speljac

Šta, koturat ćeš 2 felge ispred sebe dok budeš pješačio.Neće ti duna izdržat tolko,haha... :lol :lol

nikola020

Citat: niknejm  u 15 Svibanj 2009, 10:48:25
pa kad se vozis na tom krampu od contija..
kupis save ko ja i vozis se 70 hiljada.. a sad bi mogao zamijenit prednje sa straznjima na kojima ima oko 5-6 mm profila jos i vozim se sljedecih 70 hiljada :D

čekaj malo,na zimuljama?  :82:

speljac

u njegovom slučaju su to cijelogodišnje..počne sa zimskim profilom,preko ljetnog do slicka :rofl

SSniknejm

Kad tvoj Bravo dozivi godine koje Duna ima, onda mozemo pricat ;) ;D

Nikola, da na zimuljama sve :)

tipo 1.7d

Citat: niknejm  u 15 Svibanj 2009, 13:07:34
Kad tvoj Bravo dozivi godine koje Duna ima, onda mozemo pricat ;) ;D

Nikola, da na zimuljama sve :)

S2 ili S3

nikola020

Citat: niknejm  u 15 Svibanj 2009, 13:07:34
Kad tvoj Bravo dozivi godine koje Duna ima, onda mozemo pricat ;) ;D

Nikola, da na zimuljama sve :)

to sam si i mislio,nakon 40 tkm i dalje imaju "mesa" koliko te god volja...za joÅ¡ toliko...poznato mi je!  :)

Citat: tipo 1.7d  u 15 Svibanj 2009, 13:09:40
Citat: niknejm  u 15 Svibanj 2009, 13:07:34
Kad tvoj Bravo dozivi godine koje Duna ima, onda mozemo pricat ;) ;D

Nikola, da na zimuljama sve :)

S2 ili S3

s3

tipo 1.7d

meni S3 ako vozim po ljeti dobije "krumpir sindrom" i ne samo meni nego i frendovima

speljac

Citat: niknejm  u 15 Svibanj 2009, 13:07:34
Kad tvoj Bravo dozivi godine koje Duna ima, onda mozemo pricat ;) ;D

Nikola, da na zimuljama sve :)

ako moj bravo preživi mene ja zadovoljan,haha...sam ti zaje..trebat ćeš ti ljetne gume

SSniknejm


ilija.r

sto se tice mene i guma.dacu jedan savjet i to od srca,NE kupujte hankok gume.niti brzo vozim i slajfujem i slicno i valjale su samo godinu ipo.uzas.i to sa prebacivanjem.kupicu konsport3 nego bih pitao sve da nije ko stavio zimske na njega a manje i celicne felme.tacnije 205/55 16.
only FIAT

get

Meni je Conti izdržao 20 000km, znači moje vožnje 2 godine. Mislim imam još uvijek, (36 500km), ali odavno to nije to.

Sada ću vidjeti koliko će koštati kontisport5, jer prema propagandi znatno duže traju, ili ove koje imam tjerati do 11 mjeseca, pa staviti prvi put zimske :D


marloz

mislim da 40 tkm conti3sport može bez šale ... a i znam da si spominjao da si redovito radio rošadu guma (prednje-stražnje) ... a da odavno to nije to jbg ipak si vozio a zimi a ljeti tako da ... ;)

get


Ma to nema veze. Mesa još ima, ali guma je postala tvrda.

Znam kako je guma držala na samom početku, doslovno kao po tračnicama, ali eto, taman kad ću mijenjati i bit će 40kkm, odnosno to je punih 40kkm, jer nije bilo zimskih guma.

Ali msilim da ću sada uzeti 5-icu . . . ali čekam toplije dane :D