Gume (značajke i iskustva)

Autor zetsthebunny, 26 Studeni 2013, 21:04:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zetsthebunny

Značajke, iskustva, preporuke, slike i videozapisi.
+385977970759 Zlatko

Janko#18

Proslu zimu ih uzeo predobre su gume a kostala me jedna 60 eura cca, bio s njima na skijanju po dubokom snjegu se vozio nikakvih problema napravio na njima jedno 10000-12000 km i ko nove su

205-40-17 Nexen win guard sport   :formula: :formula: :abarth: :abarth:


Go Hard or Go Home :) :abarth:

M.P.

http://uljadirekt.com/

nekoliko ljudi mi preporučilo, cijene zaista povoljne

casual

Citat: M.P.  u 26 Ožujak 2014, 18:57:26
http://uljadirekt.com/

nekoliko ljudi mi preporučilo, cijene zaista povoljne

jeftinije nego slovenija, a bliže

lijepo

Janko#18

Citat: casual  u 26 Ožujak 2014, 19:26:34
jeftinije nego slovenija, a bliže

lijepo

Cijene su odlicne sad za mene nisu jeftiniji i dalje nego slovenija za moj autic Pzero Nero u slo 100 eura tu 860 kn. i Naravno meni je usput u slo stat jel sam cesto na putu tak da ipak Slovenija  :ok: :ok:


Go Hard or Go Home :) :abarth:

FileFixer

koliko sam ja pratio cijene, trenutno je najpovoljnije na ekupi. na cijene koje su prikazane daju dodatnih 10% ako se plati karticom od ZABA-e do 12 rata bezkamatno.
Mene je npr. Falken ZE914 u dimenziji 205/45/17 izaÅ¡la 630KN dok je u Sloveniji kod Furlana ta guma za gotovinu 93â,¬.

                          E=mC^2 +/-3dB

AntonioK

po meni pzero nero ili rosso malo su skuplje 225 45 17 (moja dim.) ali su zakon i liti i zimi :good:

FileFixer

Nema više i liti i zimi. Liti ljetne, a zimi zimske gume. Takav je zakon. :ok:

                          E=mC^2 +/-3dB

AntonioK

je ako je temp.ispod 7,a ovu zimu je bilo od ¸10-15 stup.ovo mi je več treća godina na pireliju litnjem
ako padne snig idem pjeÅ¡ke 5min do grada ako idem u unutraÅ¡njost stavljam zimske onda važi taj zakon  :bravo

Puntigamer

Evo kod mene su litnje goodyear eagle F1 asymmetric 2 225/45/17 a zimske michelin A4 205/55/16

na jednom natapkano tapatalkom


ccm

Citat: Puntigamer  u 14 Svibanj 2014, 10:53:25
Evo kod mene su litnje goodyear eagle F1 asymmetric 2 225/45/17

To su predobre gume!!
Inace, ja imam 225/45 R17 Michelin Pilot Sport 3 i nebi ih preporucio ni najgorem neprijatelju. Uzasno, Uzasno neudobne i tvrde. Inace odlicnih performansi, ali cijena neudobnosti je previsoka. A ni kunska protuvrijednost nije mala.
Inace, citam malo, Fulda Sportcontrol, svi je hvale na sve strane, trenutni best buy kao. Takodjer Nexen N8000 i N9000, smijao sam se tim gumama, ali nakon malo istrazivanja, ekipa prelazi s Continentalki na njih i kazu da su odusevljeni. A sad...
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

FileFixer

Citat: AntonioK  u 14 Svibanj 2014, 10:37:25
je ako je temp.ispod 7,a ovu zimu je bilo od ¸10-15 stup.ovo mi je več treća godina na pireliju litnjem
ako padne snig idem pjeÅ¡ke 5min do grada ako idem u unutraÅ¡njost stavljam zimske onda važi taj zakon  :bravo

Bez obzira na temperaturu zakon kaže da je do 15.04. OBAVEZNA zimska oprema, tj. ljetne gume sa najmanje 4mm dubine ripni i lancima za snijeg u prtljažniku ili samo zimske gume.
Ja sam 6 godina vozio ljetne gume i ljeti i zimi, a prošlu zimu sam prvi put stavio zimsku gumu... Razlika je neusporediva i tko mi god kaže da je to isto, bolje da se ostavi vožnje autom.

                          E=mC^2 +/-3dB

AntonioK

imam ih i ja ,ali sam ovu zimu uštedija zimske jer se nisam maka iz grada
odgovor je bio na: koje gume uzeti? to je bilo moje iskustvo sa gumama pireli koje koristim skoro 19-tu godinu
zakon je zakon :stop:

draĹžen.os


cupavica lorena

netreba mijesati jabuke i kruske,,teretna guma se moze narezivati dok auto guma ne,,15 godina vozim na repariranim zimskim gumama i nikada problema,tako da netreba vjerovati svemu sto nadobudni novinari pisu,jedno je ako ti netko proda repariranu gumu  po cijeni i pod novu,to je prevara ali ako netko ne kuzi sto je novo a sto reparirano onda bolje da ne kupuje gume preko oglasa sam nego sa nekim tko nesto zna o tome
ako nemate hobi,kupite fiat