Ratkape 13 , nisu sjele

Autor Fiume, 01 Rujan 2015, 20:33:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fiume

Fiat Punto MK 2-  naručio kopije ratkapa baÅ¡ za Fiata  (13) za 300 kn s dostavom preko NjuÅ¡kala. Od 4 ,3 nisu sjele u potpunosti na felgu, ima lufta a na jednoj felgi, ratkapi ventil nije uopće sjeo kako treba.  :neznam:

Zanima me samo da li se to inače dešava kod kopija ili su mi felge u banani a na prvi pogled djeluju mi istrošeno.

Da ratkape su na vide, ne na žicu.

Komentar koji ako ima. Bio bih zahvalan. Da znam što mi je dalje činiti .





tomozuki

Ako 3 od 4 ne pasu onda je problem u ratkapama
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Stilo M

Probaj ih rotirat na kotacu
Mozda dodu u pravi polozaj
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Fiume

Bio kod vulkanizera , rekao mi da su felge sve različite , jedna je čak od Stojadina.  :facepalm:

Mene bi bilo sram takav auto prodati nekome. Za mene je to seljaÅ¡tvo. Tko god vozio auto prije mene, stavljati bilo kakve gume i felge samo da ima. ÄŒak mi je ključ za kotače dao krivi. Veličina ključa  je premala.


Ništa, Njuškalo pa polako tražiti iste felge. Bode mi oči ovakvo stanje.

Ako netko ima za prodat. Može inbox.

Lima_ri

Citat: Fiume  u 02 Rujan 2015, 17:39:11


Ništa, Njuškalo pa polako tražiti iste felge. Bode mi oči ovakvo stanje.

Ako netko ima za prodat. Može inbox.

Trazis celicane ili alu?
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Fiume

Čelične felge zasad samo (4 rupe) .

crev1986

Citat: Fiume  u 02 Rujan 2015, 17:39:11
Bio kod vulkanizera , rekao mi da su felge sve različite , jedna je čak od Stojadina.  :facepalm:

Mene bi bilo sram takav auto prodati nekome. Za mene je to seljaÅ¡tvo. Tko god vozio auto prije mene, stavljati bilo kakve gume i felge samo da ima. ÄŒak mi je ključ za kotače dao krivi. Veličina ključa  je premala.


Ništa, Njuškalo pa polako tražiti iste felge. Bode mi oči ovakvo stanje.

Ako netko ima za prodat. Može inbox.

A daj ti nama reci kako to da ti nisi vidio da su felge razlicite ??  :lol

Fiume

Kako nisam vidio kad ratkape nisu sjele.

Skinuo sam  stare ogrebane  ratkape koje su na zice i tek tada vidio da nisu sve felge iste a i te ratkape nisu sjele na svoje mjesto.
Novi sam u svemu tome  , pa nisam siguran , zato pitam.

Idem sutra na autootpad pa cu tamo uzet felge, nadam se da ce i ratkape sjesti na svoje mjesto..


P.s. Meni to nije smijesno. Ako ne smijem nista pitati onda necu niti pisati vise na forumu.

Stilo M

Citat: Fiume  u 02 Rujan 2015, 20:59:46
Kako nisam vidio kad ratkape nisu sjele.

Skinuo sam  stare ogrebane  ratkape koje su na zice i tek tada vidio da nisu sve felge iste a i te ratkape nisu sjele na svoje mjesto.
Novi sam u svemu tome  , pa nisam siguran , zato pitam.

Idem sutra na autootpad pa cu tamo uzet felge, nadam se da ce i ratkape sjesti na svoje mjesto..
a desi se
pazi da ne uzmes krive felge na otpadu
moraju biti rupe 4x98 i centralna rupa 58.1,znaci samo fiat
sa 4x100 i slicne ti ne pasu
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001