Ravnanje felgi

Autor danci1993, 01 Veljača 2016, 11:31:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

danci1993

Kome da se obratim da znam da ce napravit dobar posao a da me nece oderat ko zeca, za Jelinića znam ali je dosta skup. Tko se jos bavi ravnanjem felgi na podrucju Zagreba, relativno je hitno, ako treba stavim i sliku da vidite o cemu je rijec?
Hvala unaprijed  :wip

DinoG

Ja imam majstora za sve moguce radove na felgama, od varenja, ravnanja, pjeskarenja, lakiranja, poliranja i uvijek bude fer cijena...samo nazalost nije blizu Zg

danci1993

to je neki kdo tebe, mozemo se dogovorit da pofuras felgu ako si u zgu pa je vratis kad se vracas, ako nije neki preveliki razmak, kolko tebi uzima barem da okvirno znam cijenu...

Stig

Ima i u sv nedjelji, gore od crkve 2min voznje.. Radio mi je vec dosta felgi i uvijek povoljan i dobro odradjen posao.. broj ti saljem na pp

DinoG

Citat: danci1993  u 01 Veljača 2016, 12:20:24
to je neki kdo tebe, mozemo se dogovorit da pofuras felgu ako si u zgu pa je vratis kad se vracas, ako nije neki preveliki razmak, kolko tebi uzima barem da okvirno znam cijenu...
Ovaj je odmah kad se prijedje granica u BiH blizu Slavonskog Broda, u Modrici.

Ja cu kroz tjedan, dva ici u tom smjeru pa se mogu cuti s njim, jedino ne znam koliko ti je hitno :)

Meni je 4 pjeskarenja, 4 varenja ruba, 3 ravnanja, jednu je vario po sredini, lakiranje sve 4 i poliranje sva 4 ruba naplatio 200â,¬. Dofurao ih nazad u Os, uzeo nove gume, na svakoj je bilo mozda 10-15g utega. Tako da ga definitivno preporucam svakome. Inace na fejsu Suky Alloyclinic, ima galerija radova pa ocijenjte sami :)

Stig

Suky je pro, i cak iznad al zbilja, pratio radove jos prije, kad je pocinjao, a i gledao sam mu jedan ili dva radova u Osijeku kad je bio 402 i zbilja covjek napravi mrak posao

Niknejm

Ja sam radio u Molydonu. Bila je neka smijesna cijena u odnosu na Jelinica.

http://www.molydon.hr/rubrika/85/Ravnanje-felgi
FirstInAllTrouble

Stilo M

Iz sesveta prema staroj varazdinskoj ima vulkanizer,agic emir i jako pedantan i odlican lik
Meni je jednu felgu ravno i 100kn uzeo
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

danci1993

mislim da cu kod slaveka u svetu nedjelju, poslo sam mu sliku kaze 100-200 kn
jelinčić kaze 250 kn da mu je 90% poslova