adapteri za felge

Autor cvike19, 29 Veljača 2016, 21:54:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

DinoG

Pitaj Tun3-a on je imao adaptere na Puntu s 4x98 na 5 rupa, ne znam tocan raspon i ne znam jel imao s brezonima ili su se felge sarafile u adapter.

devaST

Ima je 4x98- 5x120 ja mislim. S brezonima. 13mm debljine

Multijet

Ja se nebi sa vijcima igrao. Koja kvaliteta je tih imbusa,nisu vijci samo komad metala. U trgovinu i kupi dulje vijke da ti kroz adaptere drže tamo gdje i trebaju dok je glava na ramenu. Brrr...
0989739290

the-rider

torxe stavi umjesto imbusa, oni tesko provrte
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

casual

frend mi radi takve stvari
i prvi put vidim da je netko stavio imbus šarafe da drže adapter

ko ti je radio adaptere?

gokiSP

Točno tako, treba staviti torx i obavezno 10,9. I bilo bi bolje rješenje da ti je napravio przonjere.

Poslano sa mog Desire HD koristeći Tapatalk


cvike19

da, tun3 je imao to 5x120
ali mislim 20mm
ili cak deblje

vidim da neki ne kuze koji tocno problem imam

ne radi se tu o przonjerima
oni nisu uopce bitni u ovoj prici...nimalo!
moji sarafi normalno drze felgu na tim adapterima
mogao sam birati sta zelim i izabrao sam vijke jer mislim da su bolji nego przonjere
problem su imbusi koji drze adapter na glavcini

imbusi jesu 10.9 i sto se cvrstoce i sigurnosti tice NEMA NIKAKVIH PROBLEMA i nece se nista nikad dogoditi!!!
problem su glave tih vijaka

neznam di naci takve torx sarafe

radio mi je oliver
neznam od kud je covjek

cvike19

i zanima me nek mi neko stavi sliku adaptera nekoga

ja nikad nisam vidio adapter a da se ne ucvrscuje sa imbusima
kad za nista drugo ni nema mjesta na 13mm
jedva i on stane...jos ga je trebalo potokariti 4-5 deseta

zasto mislim da su vijci bolji...jer ih mozes promjeniti lako ako nesto zahebes, przonjere mozes skriviti, upresane su u adapter, nema puno mogucnosti za popravljanje navoja ako krivo krene itd
ova sam si ostavio svoje stare sarafe od alu felgi i kotace skidam kao da nema adaptera

tun3

tun3 je imao adaptere 13mm, radio ih je pikzibner, koji radi za valda 90% VW scene kod nas, i isto su bili imbusi, i nisu se sje.bali... dobar šaraf je dobar šaraf, ili drži ili ne...


cvike19

eto ti ga na!
ja neznam sta se desava ali opet jutros zovem lika
kaze danas ide poslat adaptere ko moje sa istim sarafima...sve isto samo su 14mm

od nekoga sam dobio preporuku kad sam trazio ko ce mi praviti te adaptere i nisam puno ni tazmisljao...
tip je u redu, rijesit cemo nesto i to na njegov trosak

probat cemo vidit sa imbusima koji nemaju konusnu glavu nego valjkastu...
mozda bude bolje

cvike19

rijeseno sve!

felge PRODANE!
idem po iste takve samo 4x98
adapteri na njuskalu, ako ce se ko zehebavat sa njima imam par trajnih rijesenja za sarafe...istrazivao sam dosta i zvao i svasta
tako da i da nisam prodao bilo bi dobro
al ovako je boljeee  :huepfen024:  :roll2:

cvike19