Alu felge Punto mk2

Autor dumasvk, 15 Kolovoz 2016, 17:42:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dumasvk

Pozdrav clanovima. Ovako na puntica bi stavio alu felge. Vec sam se malo raspitao i kazu da je 15" max dopusteno. Koja onda guma treba ici na to da mi nista ne zapinje? I ako bi isao na 4x100 koja centralna rupa paše na njega? Nadam se da sam pogodio podforum.

Boxer

JA imam 195/50-15 na 7x15 felgi, ET je 30 i struže kad smotam pun, stavljao sam distance 5mm i sad je ok ali ta dimenzija se nemože upisati bez atesta, trošak 300kn
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

draĹžen.os

Original dimenzija je 185/55/15. ET 35 do 39. Cemtralna rupa je 58,1 mislim


Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

dumasvk

ahaa znaci 185/55-15 je da sam legalan. Kako izgleda ta dimenzija na njemu jel izgleda premalo i usko? jer sada imam 14 gore i bas mi jadno izgleda

dumasvk

A 16" na njemu je nemoguca misija bez kemijanja ili?

DinoG

Moguca je bez problema, ali nije moguca bez atesta

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk


dumasvk

a atest za tako sta me kosta koliko? jeli to preveliko za njega za ovjes i ostatak auta? Jer sam si nasao jakoo lijepih felgi ali u 16" dimenziji

supreME

Citat: dumasvk  u 15 Kolovoz 2016, 21:39:01
a atest za tako sta me kosta koliko? jeli to preveliko za njega za ovjes i ostatak auta? Jer sam si nasao jakoo lijepih felgi ali u 16" dimenziji

Citat: Boxer  u 15 Kolovoz 2016, 18:06:59
JA imam 195/50-15 na 7x15 felgi, ET je 30 i struže kad smotam pun, stavljao sam distance 5mm i sad je ok ali ta dimenzija se nemože upisati bez atesta, trošak 300kn

Boxer

atest je 300kn

Poslano sa mog 6037K koristeći Tapatalk

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

dumasvk

Ispričavam se uopće nisam skuzio da je napisano već. Držat ću se preporučenog pa ću ići na 15" orginal fiat i u preporučenoj dimenziji. Nadam se da ne bude izgledalo premalo. Hvala vam na odgovorima. Uskoro ću i predstaviti auto u garažu.

cvike19

15 su mu taman, nemoj da brines nista

imam ti ja original felge, ako oces, javi se na PP pa se dogovorimo