Uređenje alu felgi

Autor TOMMYmk1, 23 Kolovoz 2016, 22:06:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

niko33

Mala pomoć molim.
Mali susret s rubnikom - dal polako šmirglat od 800 na više(finije) pa bezbojni lak ili???


Virago

Možeš i tako, ali to ti baš neće biti zabavan posao. Osim toga lak ti neće baš dugo držati. Felge su najčešće plastificiranje.

Tooutman

Razmisljam nakon zime koje dolazi malo obnoviti alu felge koje imam za zimski set. Kako para nikad nema, volio bih to sam obavit. Pa me zanima, za one koji farbali sami, Å¡ta uzet tj koje sprejeve.  Znači Å¡to koristit od primera, boje, bezbojnog i gdje ima za kupit. Hvala

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Miha.

Interesira me dal je 300kn fer cijena za lakiranje mojih felgi. Felge s ko nove znači ne treba ništa kitat samo polakirat.

S time da kaže kako se zavrÅ¡ni sjajni lak nanosi samo na lice felge. Jel se  to tako radi svugdje ili?

18 cola


Ako može koja preporuka lakirera oko VŽ(osim Kućeka koji ne lakira felge i Vuradina)

Mike20

Da, na lice ide sjaj. 300kn komad ili sve 4?

Miha.


Mike20

Ja bi to sam, ako se dobro popjeskare, staviÅ¡ primer za obojane metale, bazu i na to lak. Najbitnije je izmeÄ'u slojeva dobro suÅ¡enje. I nemaÅ¡ Å¡to fulati

danci1993

i ja sam si isto sve te *** sam doma odradio, na kompresor, nedam tolko novaca za lakiranje iz principa

Miha.

Ma nikakovo pjeskarenje ne dolazi  u obzir pa felge su nove novcate. Evo dogovorio samo kod Kopjara 400-500kn ruke +boja. I zavrÅ¡ni lak s obje strane.

gokiSP

To je nikakva cijena. Iako ne razumijem zasto ih lakiras ako su ko nove?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Miha.


Mike20

Šteta je to raditi na ganc novim nekorištenim felgama, jer ionako ih mora prebrusiti prije farbanja

gokiSP

Upravo to, ali ako vec zelis i to ti netko nudi za 500 kn nemas o cemu razmisljati. Samo materijala za 4 komplet felge imas 300 kn

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Miha.

Odabrao sam dva uzorka oboje vuku malo na smeÄ'e/zlatno sa time da je ova sivija perla. Nemogu se odlučiti :crazy2:






AntonioK

Ta siva perla bi bolje pasala na crvenu ,a zlatna više pristaje američkim "muscle"autima