Duži vijci s pomičnim konusom

Autor Edimar, 14 Listopad 2016, 21:12:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Edimar

Da li ima negdje za kupiti duže vijke s pomičnim konusom od recimo dužine navoja 45 mm, jer mi na felge idu distance od 16 mm ? Sve što sam našao imaju standardne dimenzije vijaka.
JoĹÄ,, uvijek  N I S A M ! ! !  dobio Ã,,lansku

tomozuki

Stole's race shop u Rijeci bi trebao imat
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Stilo M

Kolko ja znam nema
U tom slucaju se kupe duzi sarafi,istokari konus i ubaci pomicni od obicnih sarafa
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

the-rider

tako sam ja napravio, nisam mogao nigdje naci duge sa pomicnim konusom
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Boxer

auto pro centar ima, ja kupio u VŽ kod njih
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Edimar

Evo zvao Autopro centar ivele da nisu nikad imali takve vijke i da je to nemoguce naći
JoĹÄ,, uvijek  N I S A M ! ! !  dobio Ã,,lansku

Niknejm

Stole ti zato ima matice sa pomicnim konusom.
http://www.njuskalo.hr/ostali-autodijelovi/matica-kotace-m12x1.25-fiat-alfa-lancia-peugeot-pomicni-konus-oglas-14468600

Mozes napraviti konverziju na brezone i onda sloziti matice s pomicnim konusom.

Jedini problem je sto su matice zatvorene. Tako da ces morat izracunat tocno koliki ti je brezon, felga, distanca.. kako bi mogao zasarafiti maticu do kraja.


Ja imam jedan set Ultraleggera sa naprijed 10mm i iza 20mm distancama, drugi set serijskih felgi koje koristim bez distanci, pa sam dao matice tokaru da mi ih probusi tj. otvori na vrhu. Tako da sad mogu mijenjat izmedju setova felgi.

Malo skuplja varijatna, ali pali ;)

FirstInAllTrouble

Edimar

Evo danas zvao Stole's race shop i moguće je nabaviti duže vijke s pomičnim konusom kod njega, tako da ako još kome treba može ga slobodno kontaktirati, a radno vrijeme mu je do 14:30
JoĹÄ,, uvijek  N I S A M ! ! !  dobio Ã,,lansku

gokiSP

Radno vrijeme pravo Hrvatsko

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


tomozuki

Citat: Edimar  u 17 Studeni 2016, 16:59:37
Evo danas zvao Stole's race shop i moguće je nabaviti duže vijke s pomičnim konusom kod njega, tako da ako još kome treba može ga slobodno kontaktirati, a radno vrijeme mu je do 14:30
Koliko dodje komad?
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI