ventili sa senzorom pritiska

Autor Gillet, 29 Svibanj 2018, 13:56:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gillet

pozz, na lancii y ugraÄ'eni su ventili sa senzorom pritiske,, planiram nabaviti drugi set felgi za zimske gume,, o tim ventilima,načinu rada , montaži , cijeni(čujem da su skupi) ne znam nikay,,,zanima me da li mogu staviti obične ventile na druge felge i kako se to odražava na indikaciju eventualne greÅ¡ke koje bi elektronika mogla prepoznati.... :82:

topolino

Ako imas tehnicki za vrijeme obaveznih zimskih guma, a nemas senzore padas na tehnickom.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Gillet

nemam,,, zanima me dal se može voziti bez senzora , da ne baca u safe mode, da ne tuli neki alaram i sl... gledam po netu, za dodatne ventile treba dati oko 1200 kuna,,,,

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Gillet


Gillet

upravo stavio zimske nokian na lanciu,, skida majstor gumu pa hajd da vidim kak izgleda taj senzor pritska,koji mi se upalio za prednju desnu gumu prije koji mjesec,izvreÅ¡ano resetiranje i sve ok,, skine to majstor i veli da nema senzor pritiska da je to obični ventil,, pitam ga kak je onda moguće da je pokazal pad pritiska u gumi,,,, po majstoru,neki softver prati nivelaciju karoserije i po tome odreÄ'uje jel kaj krivo sa pritiskom,,jel to stvarno tak? :puzzled: :puzzled:

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Gillet

Rider,ako ti se da,ajd mi malo to pojasni,,zar taj senzor ne kontrolira rotaciju kotača? i ak sam dobro shvatil,ako recimo stavim felge 14 umijesto sadašnjih 15,funkcija kontroe pritiska bu delala? tnxxx

the-rider

pa komp vidi razliku u brzini kotaca, i po tome izracuna da je razlika u promjeru guma i vidi da je prazna
raditi ce na bilo kakvim gumama, bitno da su iste
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mike20

ÄŒek, to je sigurno da tak radi?

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

gandi

Zasto nebi radilo?
Veci tlak u gumi = veci volumen = veci promjer = razlika u kutnoj brzini ABS senzora pri istoj putnoj brzini auta.

Ako je netko napisao dobar software nema razloga da ne radi :)

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Gillet


the-rider

pa dosta novih auta nema senzore u felgama
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Tooutman

Kad je to jeftinija varijanta, a sad po novom mislim da svi novi auti moraju TPMS imati. Ona prava varijanta bi sigurno i napisala negdje na infotainmentu koliko svaki kotač ima pritisak.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699