Fiat Uno 1.0 ie - vijci za aluminijske felge?

Autor Uno_fire Rijeka, 10 Listopad 2022, 23:42:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Uno_fire Rijeka

Pozdrav svima, javljam se s novim pitanjem...imam alu felge od Alfe sa gumama dimenzija 165/60 r14. Inače auto je na čeličanama 135/80 r13. E sada, felge pašu inajnormalnije sjedaju ali vijci od čeličana su pre kratki i jedva mogu uhvatiti navoj. Zna li netko koje dužine vijci ide za aluminijske felge, i gdje se mogu nabaviti? Bio sam u Techno Auto pitati u Rijeci, ali oni imaju samo klasične za čelične felge koji su čini mi se 48 mm dugi?

gandi

--->>>    click here      <<<---

Bero

Citat: Uno_fire Rijeka  u 10 Listopad 2022, 23:42:08
Pozdrav svima, javljam se s novim pitanjem...imam alu felge od Alfe sa gumama dimenzija 165/60 r14. Inače auto je na čeličanama 135/80 r13. E sada, felge pašu inajnormalnije sjedaju ali vijci od čeličana su pre kratki i jedva mogu uhvatiti navoj. Zna li netko koje dužine vijci ide za aluminijske felge, i gdje se mogu nabaviti? Bio sam u Techno Auto pitati u Rijeci, ali oni imaju samo klasične za čelične felge koji su čini mi se 48 mm dugi?

Imam od alfe 145 set vijaka, koliko vidim po podacima na netu isti je navoj ko za unića.
Izmjerit ću duljinu navoja na njima, ti provjeri koliko ti duljina navoja treba, pa će ti možda ovi šarafi pasati
Samo boxer bajo moj :)

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.