Stilo 1.4 16V zujanje u farovima

Autor tomiri8, 16 Travanj 2010, 21:23:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

draĹžen

Meni bacaju visoko i ljudi se bune iz suprotnog smjera. Niti je meni bas cesta osvjetljena u do jem dijelu. Ja sam tu regulaciju imao na tri auta u zadnjih 12 godina i nikad nisam to namjestao. Ta je opcija bezveze. Nikad nisam bio toliko natovaren da je auto toliko legao da sam ih morao spustati a ako zelim vidljivost ispred kresnem maglenke. Ne kuzim fiat moni ugradjuje takve gluposti lose kvalitete. Ili onaj check na pocetku kad kontakt dam.

buzz11

nitko se i ne sjeti tog podesavanja snopa. kad je automatska regulacija onda jos nekako, al ove na zgance se nisam sjetio nikad u zivotu, a imao sam ju na svim autima unazad 15 godina.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

elak

#32
ta regulacija nije za vozača već za onoga tko ti dolazi u susret, nivo 1 je kad imaš jednu osobu odozada u autu,nivo 2 je kad imaš dvije osobe a nivo 3 kad imaš tri osobe u autu.sto više osoba odozada u autu to ti se prednji kraj više diže i samim tim snop svijetla se diže pa onda sa tim oznakama 1,2,3 spuštaš snop svijetla,ja pet godina idem na tehnićki sa stilom i još mi nije prošao ni jedan tehnićki a da mi nisu pregledavali da li mi mi se svijetla spuštaju.kažu na tehničkom da auto to ne mora imati ali ako ima da mora biti ispravno i u funkciji

buzz11

Vjeruj mi da znam cemu sluzi i nisu u pitanju samo osobe nego opcenito opterecenje zadnje osovine automobila. Bilo to osoba ili vreca kukuruza. Nitko me nikad nije pitao na tehnickom, a znam da mi na 156 ne radi.
U svici pogotovo nitko ne pita. Registriras novo i 5 godina ne moras na tehnicki. Onda 3 godine opet ne moras pa onda svaka druga nakon toga.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

aquarius017

žarulja nije bila legla kako treba