Fiat Argenta - obrtaljka

Autor mc_fish, 26 Prosinac 2008, 22:39:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mc_fish

dakle tko ima neka ploz pomogne!

o cemu je rijec:

zanima me dal fiat argenta tocnije njena obrtaljka pase na cromu ili tempru tj obrnuto?!
trazim slike obrtaljki osprijeda, odozada te sheetove(detaljne opise, specifikacije "sheme" itd...) o istima

fala vam unaprijed:)

mc_fish

uh odgovora ko u prici:) damn nema veze za sve koje je ovo zanimalo nemoze se jer kroma ima totalno drugi princip obrtaljke od prethodnika! o cem pricam...komp:) dakle ispravite me ako sam u krivu ali kolko ja sad znam croma na obrtaljci nema kilometar sajlu vec sve ide na struju?!

Alen_bj

A gdje si iskopao argentu?!? Nisam vidio argentu od rata kad ju je moj stari vozio kao službeno vozilo HV-a  :) Isto tako ako me sječanje nevara da je imala elektronsku obrtaljku  :82:

Mladjo

Citat: mc_fish  u 05 Siječanj 2009, 16:02:05
uh odgovora ko u prici:) damn nema veze za sve koje je ovo zanimalo nemoze se jer kroma ima totalno drugi princip obrtaljke od prethodnika! o cem pricam...komp:) dakle ispravite me ako sam u krivu ali kolko ja sad znam croma na obrtaljci nema kilometar sajlu vec sve ide na struju?!

tako je croma ti ima sve na struju .. nema nikakvih sajli
UTENTE CROMISTA

mc_fish

argenta ima "standardnu" obrtaljku tog vremena a i malo kasnije...dakle alternator i getriba dok sam vidio kod krome samo obrtaljke sa 4 konektora koji su hm ocito struja:D

ah argenta je jakooo teska za naci(zato sam odma uzeo jednu cijelu i jedan motor) :D ima trenutno jedan mirafiori na prodaji pa ak nekog zanimaju djelovi il tak nes...oglasnik.hr

@mladjo: ajd javi jedna od ovih dana da porazgovaramo o svem i svacem:) ocito se kuzis u svoju kromu;)

Mladjo

nemaš frke stari nazoveš me nije bed pa se možemo sve dogovorit 095 910 3662
UTENTE CROMISTA