Fiat Sedici - općenito

Autor Veljo, 14 Prosinac 2011, 23:49:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Veljo

Pozdrav svima, evo pregledao forum i nisam našao ovu temu pa da ju otvorim. Zanimaju me vaša mišljenja o Sediciju. Vozim GP-a par godina ali sad sam počeo razmišljati o Sediciju. Znam da je on zapravo brat blizanac od Suzukija SX4, nedavno sam bio u AC-u ali ga nemaju, vjerojatno treba naručiti. Pa evo zanimaju me vaša razmišljanja o tom autiću. Hvala.

Veljo

znači nitko nema nikakvo mišljenje?

DJ X2

Fiat Sedici = Suzuki SX4
Tako da pogledaj informacije na suzuki forumu jer njih ima dosta.

zzip

Citat: Veljo  u 05 Siječanj 2012, 23:52:29
znači nitko nema nikakvo mišljenje?

vozio sam ga.. bertol nam je dao auto na vikend na nekoj godiÅ¡njici... mislim na plitvicama ... 2009te godine.. naÄ'i temi.. imaÅ¡ i slike auta...

sasvim solidan autek.. niš posebno... malo mi je unutrašnjost bezveze sa onim velikim kotačićima za ventilaciju bezveze napravljen i to je to...

ovaj je bio, mislim, dizel i sasvim je ok... iako cijeli auto mi je nekako malen.. a visok...

sve u svemu.. nemam neko mišljenje...

ALI

znam da je suzuki sa ISTIM motorom jedno 15-20% jeftiniji nego fiat...

koliko znam šasije su iste.. benzinski motori su suzukijevi, a dizelski fiatovi... i ako se dobro sjećam, proizvodi se u turskoj...

eto... :DD

Alien

Probao sam voziti Sedici 4x4 benzin 107 KS sa 40 000 km. Nisam zadovoljan kako ide. Ono, stisneš gas do poda, niš se ne dešava. Plastika u unutrašnjosti jeftina, potrošnja dosta visoka. Nekako mi djeluje precjenjen. izgled OK mada je to subjektivno.

nikola89

koje ulje stavljati u benzinca 1.6 79 kw ak se ne varam??