Koji vam je Fiat najviše odgovarao!

Autor FiatForewer, 20 Travanj 2012, 23:03:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

FiatForewer

ja osobno sam uzivao u cromi 1.9 td i.d. iz 1990g motor i nije neke trajnosti,ali kao da sam se rodio za taj auto!
P.S. ne znam da li znate da je to prvi tdi motor na svijetu i da ga je fiat prodao wv i od njega je nastao njihov tdi

Ty

Najviše užitka mi pruža moj sadašnji Punto, bilo da se radi o jurnjavi ili laganoj vožnji, ako izostavimo onaj dio vožnje po našim prekrasnim dijelovima ceste gdje ide ona "I'm not drunk, just avoiding potholes..." :)

vlatko11


ALFA145QV

Alfa 145QV...Fiat Seicento Sporting ... Fiat Tipo  1,4 16V

mario1984

Moj bivši kombi Ducato, 1.9 TDS, panorama, 1994. e to je bio užitak za mene.
Huawei P10

suzy1989


kemba

uno 1.4 td taj me oduÅ¡evljavao sa svojim ubrzanjima u svoje vrijeme  prava mala jurilica
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

tdado

Moj puntić 1,2 iz 2002, ali ni Croma 2,0 16V nije bila loša.
Supruzi najbolje paše sadašnja Marea

ludaman

od starijih me se dojmio tipo, kako se taj auto lijepo vozi to je milina.. ali definitivno naj fiat je fiat coupe. taj auto kao da nije fiat napravio.. osjecaj za volanom, agilnost, i ponasanje na cesti mu je daleko iznad ostatka fiatovih automobila.. ostatak je muka za vozit (meni kao dvometrasu), punto fuj, stilo fuj, bravo li-la, nova panda fuj.. :)
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

NikolaST

Ritmo Cabrio, što reći nego zvrk na cesti
assumption is the mother of all fuckups

chris


VeX

Rekao bih da je bitno i Å¡to sam probao vozit:
- stilo 3P 1.9 JTD
- Ritmo D (mislim da je isto 1.9 bio)
- uno 1.3 D
- punto MK1 55
- seicento 55

od tog svega, najzabavniji je definitivno seicento kojeg je pravi gušt vozit solo. :)

FiatForewer

kemba spominje uno 1.4 td, ima mo ga jedam prijatelj i danas ga vozi, a i jos dan danas puno auta ostaje za njim u startu. ali ne znam da li je netko probao uno 1.5 turbo i.e. e to je bolid!
netko je spomenio ritma,i sam sam ga imao tc 105 isto mala pila

tempradrifter

tempra 1.6s  savrÅ¡en balans, ležanje dinamika i klanje na preko 8000 bez blokade :)

bojankov

sad imam braju JTD i stvarno se odlicno vozi ,ide dobro, ali sto sam imao UNA 1.3 ie SX ja mislim oko 70konja je imao...kako je to islo, leti, digitalna tabla, el podizaci, centralna...a davno je to bas bilo...88 godiste cini mi se :)