Koji vam je Fiat najviše odgovarao!

Autor FiatForewer, 20 Travanj 2012, 23:03:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

franjo-fritz

od starih fiata koje sam imao fiat 128 sport. i 131 2000 tc zadnji pogon 2000ccm i oko 115ks uh kako je taj tc iÅ¡ao svukud samo ne ravno,  :formula:   :smrc: nažalost izletio klip kroz blok, a od novih tak sve jedno kad su manje viÅ¡e svi na isti kalup  ;)
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

KAMIKAZA

Stari imo 850 specijal
Ja zastavu jugo sa podvozjem od una turba i motor 1.3 abarth iz ritma,
Onda regata 1.7 dizel, pa tempra 1.9 td, onda bravo 1.6 pa f 500 1.2 naj jeftniji i naravno novi auto, pa doblo 1.2 pa se vratio na bravo

Speeed

Uno turbo. Onaj stari 1,3, neznam kolko je to konja imalo, ali potencijalni ubojica na cesti.

marvel


sinke

 :)vozio tipo1,4, brava1,4, punto2, bravo1,2, 1,6, 1,8... najugodniji mi je sadaÅ¡nji bravo gt
ex 1991g.  novi Tipo, ex 1997 nova Brava, ex 2001 novi Punto, ex 2005 Bravo, ex 2012 Bravo 1.8 gt, 2001 punto 1,2 elx

prototip

Ja san bi zadovoljan ba svojim bravom 1.6 malo spušten

srky

punto gt sa ubrzanjima i meÄ'uubrzanjima, a po ležanju tipo i coupe.
tipo me iznenadija prostorom unutra i veličinom gepeka.
unutrašnjost osim siceva coupe, sicevi od LE modela su trebali bit serija.

dino5

Definitivno Croma....ona novija 2.4 jtd koju sam imao prilike voziti.
Mala kapija,a FiÃ,,‡o velik

Janko#18

Ja sam ih imao prilike par vozit i definitivno ovaj zadnji kaj sam vozio i vozim Abarth 500C  :abarth:


Go Hard or Go Home :) :abarth:

tutto

Svaki u svoje vreme, a svaki ima neke prednosti i nedostake u odnosu na drugog.......
Možda mi je Croma 2.5 td bila nekako najbolja, ali ne mogu izostaviti ni Regatu, Una turbo, ..... da ne nabrajam ostale. Svaki mi je odgovarao na svoj način. Nemoguće je reći koje dijete viÅ¡e voliÅ¡ ili koje ti viÅ¡e odgovara, pa tako i ovo  :rofl. Svaki mi je odgovarao i sa svakim sam bio zadovoljan jer mi Fiat odgovara općenito, bez obzira na model...  :ok:

hec

hm ovako,fiat uno 1.4 i.es prvi auto bio je ok,drugi fiat punto 1.2 8v s isto ok(netko kaze da trosi malo po meni taj motor je fulan skroz),,dva tjedna bio kod mene i fiat punto 1.9 jtd auto je bio mrak jedino kaj je dizel i to mi se nikak nije sviÄ'alo,,probao i fiat punta sportinga mk2 kada sam sjeo u njega to je bilo to al falilo mi je nekak snage u njemu,i onda probao fiat punta hgt mk2 i auto je jednostavno mi bio mrak i tako je on nakraju presudio i vozim njega

reneri

stara fiat 132-ka 2.0 116 konja dupli karb..perverzija od auta..inace auto od starog, a croma 1.9 td.id koje sam sadaÅ¡nji vlasnik meni daleko najkompletnija...  :resp
Gdje ima dima ima i Vatre!!!

topolino

Ducato 88' 1.9d sa mjenjacem na volanu, koji gusti za vozit. Ritmo 105 t.c. imao i vozio 100S, ali t.c. je potpuno drugi svijet. Curin punto mk1 75 ima onaj dasak starog osjecaja voznje auta sa karburatorom (ali mi nelezi pozicija sjedenja kao u monovolumenu) i bravo 1.6 takoder (polozaj sjednja pravi za divljanje po zavojima)
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

FiatForewer

topolino i meni ritmo tc 105 budi lipe uspomene uvik mi je zao sta ganisam sacuvao

topolino

Moj je bio teski trulex skidao sam zadnji lonac i sa njime je sisao pod prtljaznika, motor je drzao prednji kraj na okupu, al je zato isao.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: