Punto mk1 visoka temperatura

Autor core3i, 07 Srpanj 2015, 20:35:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

core3i

Bok,

Fiat punto mk1 1.1 sa klimom;

U ler kazaljka temp stoji izmeÄ'u polovine i crvenog. Tada se pali ventilator i preko toga do sada nije iÅ¡lo.

U vožnji (otvoreno) kazaljka je ispod polovine (čitajući vaše postove - to bi bila radna temp motora), a čim usporim ili stanem temp ide na više.

Auto nije prokuvao, zamijenio sam termostat i termodavač, ozračio i opet isto. Senzor na glavu motora ne mogu skinut (zapekao  :facepalm: i teÅ¡ko mogu prići alatom od alternatora)

Ne troši ulje, vodu, ne miješa, nema problema sa motorom, klima radi dobro ali me muči što ne znam da li je to prava temperatura ili je senzor/ pokazivač?

Koje je vaše mišljenje?

Stilo M

Prikopcat auto na dijagnostiku i vozit se pa vidit dali pokazuje isto na dijagnostici i na tabli
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

core3i

Hvala! Valjda bi trebao riješiti i problem sa krivim prikazom nivoa goriva.

Stilo M

A to je do plovka u rezevraru
on hoce setat gore dolje pa i kazaljka varira
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

core3i

Naravno, kazaljka šeta, ali kad ona padne ~ 2 mm ispod polovine (pokazivač) ostanem bez goriva (nemam lampicu rezerve). Kad naspem (~ 10 l) kazaljka ode preko pola - kao da je pomjerena. Tek kad ugasim padne na 0. Možda je do instrument table pa se tako ponaša i za temp vode. Ako riješim napisat ću.

core3i

Nisam još stigao odvesti auto kod majstora, danas mi se u toku vožnje par puta palila i gasila lampica brizgaljke, auto normalno radi, temp i dalje visoka, ne kuva ali primjetio sam par kapljica ispod čepa od posude.

Ako može jedno off topic pitanje:
zašto služi ovaj motor (br.3)? Jer kad dam kontakt jedno 10sek taj motor "zuji".

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

core3i

Kratko i jasno, hvala franjo-fritz.

Mada, prvo na dijagnostiku, i možda ozračiti sistem (imam samo na crijevo koje ide za mali kiler).

tomislav_vg

Imas i na velikom kileru sa lijeve strane........
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

core3i

Nema, imam kiler i posudu kao na slici ovoj temi.

Dihtung nije (bar msm), ne diže tečnost (ugrijan, veliki gas), ne miješa ulje, vodu, ne troši nijedno, nema nikakvog dima ni problema sa motorom.

Na dijagnostiku map senzor, temperatura ~54* kazaljka par mm ispod polovine ( :tup).

Sad stavljam sondu u posudu, pokazuje 50.6* (znam da je u motor par stepeni veća temperatura vode), dam kontakt kazaljka se ne pomijera .

Stavim novi senzor (spojim masu i zagrijem ga, kazaljka ne radi - senzor nije crveni nego crni ali dužina je ista i pod istom šifrom 7300)

Direkto na masu kazaljka ide u crveno (max).

Ostajemi da naÄ'em drugi senzor i/ili drugu tablu.

core3i

Ajde da završim s ovim:

novi termoprekidač i po starom.

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

core3i

Predložiti fabrici da ispravi da je radna temp ispod polovine  :rofl

Najbolje je staviti mali lcd ispred table, da prikazuje temp. nego u Å¡ta uvaliti i pričvrstiti senzor/sondu.  :D

core3i

Dižem temu iz mrtvih, da bi stavio tačku na ovaj problem. Kada su stavljeni drugi satovi, temp ispravno pokazuje.

Tu se pali ventilator i ne prelazi. Zahvaljujem svima na odgovorima. Može lock.