[RIJEÅ ENO] Punto mk1 - luft u letvi volana

Autor core3i, 02 Listopad 2015, 18:11:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

core3i

Bok,

od nedavno kad prolazim preko rupa, motam u mjestu ili slično lupa napred. Gledao sam na kanal, vilice, krajnike spona, amortizere sve je ok, nema ni volan lufta (i drži pravac) ali kod desnog točka ima lufta - odnosno spona letve.

Mene zanima (nisam skinuo mažetnu  :facepalm:) dali da samo sponu mijenjam, ili je do letve (puž)? Lijeva strana je dobra.

eLaCiD

Citat: tono92  u 02 Listopad 2015, 22:10:34
Ista stvar je i kod mene , samo kod suvozaceve strane je super a vozaceva lupa katastrofa

Poslano sa mog HTC One X koristeći Tapatalk



A za zamijenit treba hrpa love i  i brat bratu 18 sati vremena.. užas jedan :)
098  38 77 11
elacid@net.hr

the-rider

Citat: eLaCiD  u 03 Listopad 2015, 10:08:04
A za zamijenit treba hrpa love i  i brat bratu 18 sati vremena.. užas jedan :)

600kn reparacija i 2-3 sata posla
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

eLaCiD

Citat: the-rider  u 03 Listopad 2015, 13:03:29
600kn reparacija i 2-3 sata posla

Reparacija čega .. spone ?
098  38 77 11
elacid@net.hr

core3i

Valjda je mislio reparaciju letve volana ili cijelog trapa? Djelovi nisu baš tako jeftini, ali mislim da mi je bolje uzeti obje spone i krajnike spona. Nije problem doma to promijeniti, treba poslije na optiku..

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

core3i


core3i


eLaCiD

I financijski utisci  :)
098  38 77 11
elacid@net.hr

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

core3i

Stavio sam drugu (nova/reparirana?) letvu, poveo na reglažu i sada je super, nikakvih zvukova nema, a putevi su za ....
Ukupni trošak: 620 kn