Punto 55s - nemogu proći tehnički

Autor ĹĄaki, 04 Studeni 2015, 17:11:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ĹĄaki

Evo danas sam bio treći put na tehničkom i treći put pao u 5 dana. Zadnja desna kočnica Å¡teka. 47% posto odstupanja bilo prvi put, drugi put isto. DoÄ'em danas, kaže joÅ¡ viÅ¡e, 50%. U medjuvremenu sam bio dvaput kod mehaničara i zamijenio je kočioni clindar, regulator sile kočenja, drugi put potokario doboÅ¡, sredio glavni kočioni cilindar. Kaže da nikad tako neÅ¡to nije vidio, nezna viÅ¡e Å¡ta napravit, jedino joÅ¡ može cijevi zamijenit. Jel ima netko neki savjet? Jeli do teh. pregleda i njihovog *ebanja ili se da joÅ¡ Å¡to napravit? Svaka pomoć dobrodoÅ¡la jer sam već na kraju snaga sa svime. Inače, STP Belići blizu Rijeke, tamo idem. ÄŒuo sam o njima sranja pa zato pitam jel mislite da je do toga ili se da joÅ¡ Å¡ta na autu napravit. Hvala

Miha.

Onda su lajtunzi zaštopani. Jel oba regulatora sile promjenio?

ĹĄaki


crev1986

Citat: Å¡aki  u 04 Studeni 2015, 17:11:36
Evo danas sam bio treći put na tehničkom i treći put pao u 5 dana. Zadnja desna kočnica Å¡teka. 47% posto odstupanja bilo prvi put, drugi put isto. DoÄ'em danas, kaže joÅ¡ viÅ¡e, 50%. U medjuvremenu sam bio dvaput kod mehaničara i zamijenio je kočioni clindar, regulator sile kočenja, drugi put potokario doboÅ¡, sredio glavni kočioni cilindar. Kaže da nikad tako neÅ¡to nije vidio, nezna viÅ¡e Å¡ta napravit, jedino joÅ¡ može cijevi zamijenit. Jel ima netko neki savjet? Jeli do teh. pregleda i njihovog *ebanja ili se da joÅ¡ Å¡to napravit? Svaka pomoć dobrodoÅ¡la jer sam već na kraju snaga sa svime. Inače, STP Belići blizu Rijeke, tamo idem. ÄŒuo sam o njima sranja pa zato pitam jel mislite da je do toga ili se da joÅ¡ Å¡ta na autu napravit. Hvala
Uzmi druge dobose, pakne i one federe unutra

ĹĄaki

Citat: crev1986  u 04 Studeni 2015, 17:25:25
Uzmi druge dobose, pakne i one federe unutra
Jel misliš da bi to onda trebalo bit to? Jer neznam više šta napravit, na kraju sam i živaca i para

crev1986

ak si zamjenio ovo sve sta si napisao ! Kad si zadnji put mjenjao dobose i pakne ?

ĹĄaki

Za doboše nisam siguran, pakne lani prednje, preklani zadnje

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

vlatko11

Što reći,izmjeni generalno sve kad nemožeš naći uzrok. Oba kočiona cilindra,oba regulatora,pakne,doboše i gumena fleksi crijeva,
Doduše,ovak na letimičan pogled rekao bih da te gnjavi onda fleksibilna cjev na tom točku koji nekoči.

crev1986


Reduktor

Citat: Å¡aki  u 04 Studeni 2015, 17:11:36
Evo danas sam bio treći put na tehničkom i treći put pao u 5 dana. Zadnja desna kočnica Å¡teka. 47% posto odstupanja bilo prvi put, drugi put isto. DoÄ'em danas, kaže joÅ¡ viÅ¡e, 50%. U medjuvremenu sam bio dvaput kod mehaničara i zamijenio je kočioni clindar, regulator sile kočenja, drugi put potokario doboÅ¡, sredio glavni kočioni cilindar. Kaže da nikad tako neÅ¡to nije vidio, nezna viÅ¡e Å¡ta napravit, jedino joÅ¡ može cijevi zamijenit. Jel ima netko neki savjet? Jeli do teh. pregleda i njihovog *ebanja ili se da joÅ¡ Å¡to napravit? Svaka pomoć dobrodoÅ¡la jer sam već na kraju snaga sa svime. Inače, STP Belići blizu Rijeke, tamo idem. ÄŒuo sam o njima sranja pa zato pitam jel mislite da je do toga ili se da joÅ¡ Å¡ta na autu napravit. Hvala

Jesi mijenjao kočiono ulje i jesi odzračio sustav. Mene je isto tako ruÅ¡io (punto 2) i ja promijenio ulje ali  nisu odzračili kočnice i kaže mi na tehničkom sad su bolje kočnice. Ne vjeruje da se neÅ¡to poboljÅ¡alo jel je ostalo starog ulja ili njihovi ureÄ'aji nisu baÅ¡ dobri.

ĹĄaki

Prošo sam. Bila je stvar u regulatoru sile kočenja, ali lijeve strane. Previše je kočio na lijevu stranu