Punto Mk1 55s 95g. gasi se u voznji

Autor Delivucis, 14 Veljača 2016, 17:17:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Delivucis

Pozdrav!!
Imam preoblem sa Puntom Mk1 55s 95g.
U vožnji kad stisnem kuplung i pocnem kocit padnu mu okretaji i u vecini slucajeva se ugasi. Zamijenio sam motoric ler gas al se to i dalje desava. Na autu su svijecice i kablovi zamijenjeni prije cca 2 mjeseca.
Trazio sam po forumu temu sa takvim problemo ali nisam naso nista.

Unaprijed Hvala!!

majki

Pogledaj filter goriva ako je zacepljen moze padat pritisak i izazivat taj problem
Ako nije to onda je ubrizgavanje tj treba ocistit

Sent from my D2203 using Tapatalk


Delivucis

To sam i mislio slijedece napravit da dam mehanicaru da ocisti a filter cu kupit novi pa zamjenit jer je vec sav strunuo kolko je gore


Sent from my iPhone using Tapatalk

majki

Meni je bio isti problem samo sam to zamijenio, i ocistio monopoint i ler gas motor

Sent from my D2203 using Tapatalk


crev1986

Jel ti se pali kontrolka (lampica injektora )  ?


Daj mi reci dal imas (mozda ima) kmh sat na sajlu ili imas el pinjonj s sajlom ?

Delivucis

Nista se ne pali samo se ugasi on normalno pali svako jutro sve radi kak treba samo se gasi kad u voznji stisnem kuplung a vura je na sajlu sad za pinjon ne znam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Delivucis


Citat: majki  u 16 Veljača 2016, 11:09:59
Meni je bio isti problem samo sam to zamijenio, i ocistio monopoint i ler gas motor

Sent from my D2203 using Tapatalk

Evo ja sam prosli tjedan promjenio filter goriva i majstor je pocistio karburator razrlika u radu je nebo i zemlja al i dalje se gasi sam sad se gasi kad  je niti hladan niti zagrijan samo u tom periodu.

Zna se desit ponekad kad ga palim da dugo vergla il uopce nece iz prve upalit al ne ujutro kad je hladan.


Sent from my iPhone using Tapatalk

wudo

Tlak goriva, pumpa goriva... najbolje bi bilo da se vozis sa manometrom i vidis sto se desava u voznji..

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Delivucis


Citat: franjo-fritz  u 26 Veljača 2016, 16:56:19
Izvadi sito na pumpi

Hmm mogu probat mada nebi reko da je pumpa


Sent from my iPhone using Tapatalk