Ručica mjenjača

Autor eLaCiD, 13 Kolovoz 2016, 18:03:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

eLaCiD

Dakle trebao bih pomoć ako je netko skidao gornji dio ručice šalthebla iliti mjenjača na Puntu 55-ici. Ona plastika na kojoj su oznake položaja brzina. Ima li neki način skidanja.. jel na navoj (lijevi - desni) ili nešto drugo ?
098  38 77 11
elacid@net.hr

vlatko11

Povlačenjem prema gore izlazi ručica. Treba malo žešće potegnut,taman toliko da kad kugla ispadne iz ležišta se opališ po nosu i zubima..hihihi...

eLaCiD

 :smile:
Citat: vlatko11  u 13 Kolovoz 2016, 18:47:54
Povlačenjem prema gore izlazi ručica. Treba malo žešće potegnut,taman toliko da kad kugla ispadne iz ležišta se opališ po nosu i zubima..hihihi...

Jel to sigurno.. mislim za ispadanje kugle iz ležiÅ¡ta.. ne za zube  :smile: Skida se sigurno na taj način ili pretpostavljaÅ¡..
098  38 77 11
elacid@net.hr

core3i

Kod mene sama ispada, pogotovo kod bržeg šaltanja, tako da planiram da je zamijenim nekom boljom.

LAXX

Tako ide, na trzaj na gore i pazi nos i zube.
Ja imam neku zeljeznu i to uopce nije fora sad kad je jako sunce. Prvih valjda sto puta kad sam isao u auto nakon stajanja sam se spekao na rucicu, zato sad ne Å¡altam vise od gore po suncu neg od ispod  :ok1:

eLaCiD

Citat: core3i  u 14 Kolovoz 2016, 11:26:08
Kod mene sama ispada, pogotovo kod bržeg šaltanja, tako da planiram da je zamijenim nekom boljom.

Blaggo tebiiii...  :smile: :smile:
098  38 77 11
elacid@net.hr

eLaCiD

 
Citat: LAXX  u 14 Kolovoz 2016, 12:27:49
Tako ide, na trzaj na gore i pazi nos i zube.
Ja imam neku zeljeznu i to uopce nije fora sad kad je jako sunce. Prvih valjda sto puta kad sam isao u auto nakon stajanja sam se spekao na rucicu, zato sad ne Å¡altam vise od gore po suncu neg od ispod  :ok1:

Da, vidiÅ¡ o tome nisam razmiÅ¡ljao ... zamijena bi bila sa kombinacijom metal-koža.. sad si mi sve zakompliciro sa ovim  "metal".. :idiot:  :zbunj:
098  38 77 11
elacid@net.hr

casual

zaboravi metal po suncu :D

ili svaki put kad auto ostaje na suncu, čarapu preko mjenjača  :laughing-smiley-001:

DinoG

Mk2 Abarth je originalno metalna i nekim cudom se ne usije puno, ali zato zimi saltas sto brze jer ako ju malo duze uhvatis sledi ti se ruka haha

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk


TOMMYmk1

Ja sam mislio staviti metalnu,ali izgleda da cu joÅ¡ razmisliti  :laughing-smiley-001:

core3i

Zato se nabiju rukavice, stiska se volan, namršten i ganjaš auto 60 km/h.

:haha7:

Nikic

Kao sto Dino kaže, ja nisam imao problema po suncu a imam željeznu kuglu, ali zato po zimi u 5 ujutro hladno ko led, šaltaš ga ko picigin..

Poslano sa mog CUBOT_NOTE_S koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

LAXX

Citat: core3i  u 15 Kolovoz 2016, 13:15:16
Zato se nabiju rukavice, stiska se volan, namršten i ganjaš auto 60 km/h.

:haha7:

Ahahaha sta si me vidio di ove zime?
Eno omp rukavice i sad stoje u vratima i cekaju zimu, jbga i volan bude zaleden..
Jedino sto je moj 75 pa picim 75km/h :formula: :stop: