Main Menu

Novi Postovi

#1
Grande Punto / Odg: Grande Punto kompatibilno...
Zadnji post by dNs3x3 - 02 Svibanj 2024, 22:19:47
Citat: Tom  u 02 Svibanj 2024, 14:49:22Grande 1.4 16V, 70 kw ako se ne varam ima 6 brzina mjenjač. Imao sam jednog takvog s plinom.

Na "običnog" Grandea pašu branici i farovi od Eva, samo trebaš i farove i branike.
Za prednji branik trebaš kupiti jedan dodatni nodsač koji obični nema

Odlično hvala na info.  :ok1:
#2
Grande Punto / Odg: Grande Punto kompatibilno...
Zadnji post by Tom - 02 Svibanj 2024, 14:49:22
Grande 1.4 16V, 70 kw ako se ne varam ima 6 brzina mjenjač. Imao sam jednog takvog s plinom.

Na "običnog" Grandea pašu branici i farovi od Eva, samo trebaš i farove i branike.
Za prednji branik trebaš kupiti jedan dodatni nodsač koji obični nema
#3
Grande Punto / Grande Punto kompatibilnost
Zadnji post by dNs3x3 - 01 Svibanj 2024, 00:30:01
Zanimaju me slijedeće stvari ako netko zna:
Za model 1.4 8v 57kw 2006 grande punto, postoji li kakav mjenjač sa 6 brzina a da paše bez preinaka.

Slijedeće pašu li od eva branici farovi i slično ako bi se išlo slagat u noviji dizajn npr.
#4
Bravo / Brava / Marea / Odg: Istrošeni ključ
Zadnji post by Memphis - 30 Travanj 2024, 20:55:03
Citat: Tooutman  u 30 Travanj 2024, 10:17:05Pozdrav,

Stara Brava (2001) ima problem sa ključem koji se već istrošio pa je sve teže i teže otključati ili upaliti auto. Znači problem je fizičke prirode da se ključ od korištenja istrošio te onda previše ulazi u bravu te nije moguće okrenuti ključ pa treba ga lagano izvadit tj pehat da se on uspije okrenut. To je išlo godinama ali je sve gore i gore pogotovo što stari to više na silu radi pa ga više i pojede.

Moje pitanje da li je postoji neki ključ mešter koji bi mogao napraviti ključ ajmo reći u OEM dimenzijama te naravno prebaciti CODE odašiljač. Taj problem mislim da imaju svi fiati tih generacija pa možda je ko tak nešt radio. Oba plava ključa su u takvom stanju.
Da postoji
https://tea-elektronik.hr/
#5
Bravo / Brava / Marea / Odg: Istrošeni ključ
Zadnji post by dinko1981 - 30 Travanj 2024, 15:21:48
Ja sam na puntu 2 imao takav slučaj. Ali sam imao jedan ključ koji se gotovo nije rabio pa mi je poslužio kao uzorak za brušenje novog koji sam naručio sa alija. Ampulu sa kodom sam fizički prebacio iz starog u novi ključ. E sad pitanje je kakav bi novi bio da se reže po uzorku istrošenog...jel imaš smeđi ključ?
#6
Bravo / Brava / Marea / Odg: Istrošeni ključ
Zadnji post by Mike20 - 30 Travanj 2024, 11:29:23
"Običan" ključar ne može bez uzorka.
Jedino po broju šasije naručiti novi u ovlaštenom ako je moguće
#7
Lancia / Odg: Lancia Delta 1.4 t-jet 12...
Zadnji post by Mike20 - 30 Travanj 2024, 11:27:21
Zaljepiš selotep preko lampe :haha7: Odsjaj preko fotića je veći nego uživo.
Vidiš da se kod mene razaznaju slova i preko slike  :85565:
#8
Lancia / Odg: Lancia Delta 1.4 t-jet 12...
Zadnji post by Tooutman - 30 Travanj 2024, 10:19:37
Citat: Mike20  u 12 Ožujak 2024, 12:00:34


Viš mene radi takvog odsjaja registraciji srušili na tehničkom. Jer dok zaslikal se nije vidla rega
#9
Bravo / Brava / Marea / Istrošeni ključ
Zadnji post by Tooutman - 30 Travanj 2024, 10:17:05
Pozdrav,

Stara Brava (2001) ima problem sa ključem koji se već istrošio pa je sve teže i teže otključati ili upaliti auto. Znači problem je fizičke prirode da se ključ od korištenja istrošio te onda previše ulazi u bravu te nije moguće okrenuti ključ pa treba ga lagano izvadit tj pehat da se on uspije okrenut. To je išlo godinama ali je sve gore i gore pogotovo što stari to više na silu radi pa ga više i pojede.

Moje pitanje da li je postoji neki ključ mešter koji bi mogao napraviti ključ ajmo reći u OEM dimenzijama te naravno prebaciti CODE odašiljač. Taj problem mislim da imaju svi fiati tih generacija pa možda je ko tak nešt radio. Oba plava ključa su u takvom stanju.
#10
Gume i felge / Odg: Uređenje alu felgi
Zadnji post by Miha. - 30 Travanj 2024, 09:26:27
Ima jedan u Breznici, EMR RACING