Ferrari 458 Italia Carbon Edition by Oakley Design

Autor Marea Mtuning, 09 Rujan 2010, 23:19:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marea Mtuning


Kompanija Oakley Design poznata je kao Porsche tuner, meÄ'utim odlučili su malo čačkati i po jednom talijanu.



Ferrari 458 Italia ima gotovo savršenu aerodinamičku učinkovitost koju je Oakley uspio još malo poboljšati, posebno sa ovim prednjim spojlerom koji stvara downforce od 25 kg pri brzini od 240 km/h.

Tu su i širi pragovi te novi difuzor od karbonskih vlakana koji je 10 kg lakši od standardnog. Nastavak liste je novi zadnji spoiler "Gurney" koji dodaje 23kg downforce na stražnjoj osovinia finalni "touch" je krov od karbonskih vlakana. Jednostavno je nevjerojatno koliko ovaj kit smanjuje ukupnu težinu automobila.

Snaga automobila sa V8 motorom takoÄ'er je povećana sa 570 KS do 623 KS. Zahvaljujući tomj dodatnoj snazi, ovaj ljepotan ubrzava od 0 do 100 km/h za samo 3,0 sekunde (standardni 3,4 LOL), a može doseći nevjerojatnu maksimalnu brzinu od 335 km/h, kao Å¡to možete vidjeti u videu ispod.











Ferrari 458 Italia - Modified

raymo_


alen

nisam neki ljubitelj "frižider" boje, al kad vidim "carbon edition 01/07", onda mi ta bijela tolko ni ne smeta...

;D



nikola020


KA2001MR

removed by admin... :ok:

veky_1

Prednji branik i cijeli prednji kraj mi skroz vuće na porsche look...
THE ITALIAN POWER

ivica91


security22zd

Citat: ivica91  u 20 Rujan 2010, 21:26:33
ma taman da je rozi ja bi ga htjeo imat


Ma i da ima cvijetice i medeke po sebi.. :rofl :rofl

suzy1989

ljubi ga teta suzy kak mi je lepi...kak se se uspio uvuci u moju garazu i slikati da mi je znati hm... :neznam: :neznam:

security22zd


zzip


Marea Mtuning