Muzej Ferraria

Autor zvrk, 26 Studeni 2010, 19:28:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvrk

Ajmo se malo prošetati muzejom Ferraria...



alen

može jedan 599 fiorano za van...  ;D


zvrk

ne može!  ;D


ali............možeÅ¡ dobiti jedan rabljeni reparirani motorčić iz F1 2002 za tričavih 55000â,¬   :P






samo si nabaviš instalaciju sa alfe 8c i getribu iz yuga45 koral i to sve ubaci u alfu...

puntiac

nemože stat od yužne getriba - prevelika je!!mi smo to već jednom radili i nikak ju nismo uspili zašerafit pa smo ju sa selotepom zaljepili za mašinu :lol :lol
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

zvrk

Citat: puntiac  u 26 Studeni 2010, 21:36:02
nemože stat od yužne getriba - prevelika je!!mi smo to već jednom radili i nikak ju nismo uspili zašerafit pa smo ju sa selotepom zaljepili za mašinu :lol :lol
pih....fušeri :)

Luka V.

Jesu li to slike iz muzeja u Maranellu?

zvrk


Luka V.

ÄŒini mi se da mislimo na isti muzej u Maranellu. Definitivno jedno od mjesta koje svaki zaljubljenik u automobile mora posjetiti.
Ima i eng. stranica za one koji neznaju talijanski: http://www.ferrari.com/English/about_ferrari/Ferrari-Museum/Pages/Home-Museo.aspx

zvrk

da...na isti...

definitivno Meka za zaljubljenike u talijanska vozila..

u planu je odlazak tamo iduće godine pa će svi zainteresirani moći otići ukoliko žele...

ja upravo dobio sms da mi je putovnica gotova jer ćemo možda otići i na sajam u Genevu...

nisam uspio dobiti stranicu na eng. ali fala tebi Å¡to si stavio  :good:

Luka V.

Osim obilaska muzeja obavezno dogovorite i posjet Ferrari tvornici. To je doživljaj koji se pamti cijeli život.