Fiat Punto Racer 1994 by Bertone

Autor zvrk, 26 Rujan 2011, 10:19:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvrk

Jedan koncept Fiat Punta koji je predstavljen na sajmu u Torinu 1994 g. i koji je skoro zaživio jer je Bertone ionako zaslužan za Punto Cabrio, a ovaj koncept se snažno oslanja na Cabrio, sa 2+2 rasporedom sjedala. Znači, ovaj izložbeni primjerak zaista negdje postoji.

 
                                                                                         
 


tun3

čudan i zanimljiv.. ne znam koje od toga viÅ¡e..  :hm:

zeus

Meni je ljepši od običnog cabria...


Josip_hgt

Mislim da bi im bilo bolje da su radili ove puntace nego kabriolete... Ovaj mi ima bolje i ljepse linije... Cak mi je ljepsi i od "obicnog" punta 3 ili 5 vrata...

tomislav_vg

meni je odličan... ljepši nego cabrio definitivno
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

colexxl

a stvar je i u tome da je ušao u serijsku proizvodnju, da bi sada bio razvijen u nešto poput toyote celice ili astre coupe, tj. razvoj tijekom godina bi donio svoje i bio bi vjerojatno jedan od ljepših (i boljih) coupe-a na tržištu....

M.P.

steta sta nije isao u seriju, ovaj zadnji kraj je definiran za razliku od nedorečenog cabria

zvrk

Meni ja jako zanimljiv....dapače...možda najizgledniji koncept za ulazak u serijsku proizvodnju...
Neznam zašto nije ušao....kad su već radili cabrio...
Sa motorom iz GT-a bio bi prava mala zvijerka....baš šteta....

security22zd

Citat: zvrk  u 26 Rujan 2011, 15:17:40
Sa motorom iz GT-a bio bi prava mala zvijerka....baš šteta....

cak i zanimljiviji nego danasnji gt

Miha.

Super mališan izgleda, al nije kabrio.. Isprva sam mislio da je kabrio s tvrdim krovom e to bi bilo odlično, kad ono concept :klik:

Josip_hgt

Citat: zvrk  u 26 Rujan 2011, 15:17:40
Sa motorom iz GT-a bio bi prava mala zvijerka....baš šteta....

A kaj mislis da nije unutra neka jaca mashina? Izgledom nebi reko da je 1.1 ili 1.2 unutra... Mozda se varam..

zvrk

ne mogu nigdje naći podatak koji je unutra motor iako je napravljen....a lako moguće da na izložbi uopće nije imao motor....a kad opet pogledaš...uvijek stavljaju najjače motore unutra...


btw...ima joÅ¡...stay tuned..  :eusa_whistle:

XXX-Man

ovo je prvi punto koji mi se uopće sviÄ'a :)
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Luka321

Citat: XXX-Man  u 28 Rujan 2011, 12:53:46
ovo je prvi punto koji mi se uopće sviÄ'a :)

neznam dal se salis ili ozbiljno mislis, ali po meni, ovo je prvi punto koji ima karakter takorec!!  :ok:

Dadox

Ok izgleda, bilo bi super da su ga proizveli u viÅ¡e primjeraka pa da ja sebi uzmem jedan takav.  ;)  :boss