Fiat Punto Wish 1999 by Pininfarina

Autor zvrk, 26 Rujan 2011, 17:00:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvrk

Ako ste se ikad zapitali kako bi izgledao Punto II u cabrio-coupe (CC) izvedbi, dobri stari Pininfarina se već pobrinuo za to...

Ova studija pokazuje kako je to trebalo izgledati...

   

Josip_hgt

Iskreno auto mi je puno ljepsi od punta 1 cabrio...

Zadnji kraj mi je  :wanker: :wanker:

security22zd

Citat: Josip_hgt  u 26 Rujan 2011, 18:34:25
Iskreno auto mi je puno ljepsi od punta 1 cabrio...

Zadnji kraj mi je  :wanker: :wanker:


potpis

tun3

meni je baÅ¡ zadnji kraj gabav, izgleda mi ko babina stara Å¡krinja  :brulj

Miha.

Ovaj ima veči prtljažnik od dobla ;D..Čudne su mi malo proporcije, predpostavljam da je to trebao biti dvosjed.

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Multijet

0989739290

DJ X2

Katastrofa, i bolje da se nije proizvodio :P, vidio sam to prije još dosta godina.

Tak sam se i ja mogo igrati u PS-u...moje mišljenje da Pininfarina nije imao veze s ovim nedjelom :facepalm:

Kaj vam nije poznat zadnji kraj kada se bocno gleda auto.
http://www.motoring.com.au/reviews/2007/small-passenger/mitsubishi/colt/mitsubishi-colt-cabrio-2722

Dobro Colta je dizajnirao Pininfarina ali mi puno normalnije izgledao od punta, jednostavno mi se takve linije ne uklapaju na punta. :dance:

forsage

sva sreća da je ostalo na razini studije...čul sam da je uostalom u to vrijeme pininfarina dosta cugal
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Josip_hgt

Citat: DJ X2  u 26 Rujan 2011, 21:23:14
Katastrofa, i bolje da se nije proizvodio :P, vidio sam to prije još dosta godina.

Tak sam se i ja mogo igrati u PS-u...moje mišljenje da Pininfarina nije imao veze s ovim nedjelom :facepalm:

Kaj vam nije poznat zadnji kraj kada se bocno gleda auto.
http://www.motoring.com.au/reviews/2007/small-passenger/mitsubishi/colt/mitsubishi-colt-cabrio-2722

Dobro Colta je dizajnirao Pininfarina ali mi puno normalnije izgledao od punta, jednostavno mi se takve linije ne uklapaju na punta. :dance:

Kad malo bolje pogledas s boka oba auta, nema neke velike razlike u linijama....

dj_xeur

Pa ono ... nije katastrofa ... ali mi je lipsa jedinica ...  :neznam:

raymo_

meni se svidja i volio bih imati nesto ovako neobično pa makar i sa brusilicom hehe ;)

tomislav livno

stvarno neobičan     samo mu  je zadnji kraj  bio nekako ružan